İş-kur hakkında bilgi almak istiyorum

volkqn

Üye
Üye
Bu iş kurun . Bulduğu işlere kım gidiyor . yada calışiyor . lütfen yazarmısınız ??

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
İş-kur'a kayıtlı herkes iş-kur'un bulduğu işte çalışır. :)

likes76

Üye
Üye
işkur aracılığıyla raporumu yeniledim %45 olarak daha öncekinde babamın haklarından faydalanıyordum oranını bilmiyorum bir işe girerken pürüz çıkıyordu şimdiki rapora göre işkurdan işe başvurdum babamın üzerinden düşüp acaba sigortalıişte bir sorun olurmu cevaplarsanız memnun olurum

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Ne için sorun olurmu sigortalı işe girince babanızın üstünden zaten düşersiniz başka ne için sorun olurmu tam anlayamadım?

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Merhaba,

İşkur sayesinde işe girdim ve iş arayan engellilerin işkura kyıtlı olmalarında çok büyük fayda var diye düşünüyorum. Engel durumunuza göre size en uygun olan iş konusunda gerçekten çok yardımcı oluyorlar. Eğer ss klı işe yerleştiğinizde artık size ait sgk nız olacağı için otomatik olarak babnızın sgk sından faydalanmıyorsunuz ama bu bir sorun değil çünkü artık sizin kendi sgk nız oluyor. Eğer şansınız iyi giderse bir de özel sağlık sigortası sağlayan bir işyerinde çalışırsnız ki bankaların çoğu öyle çift sağlık sigortasından faydalanırsınız.

Tekerlekli Sandalye