İstanbul Büyükşehir Belediyesinde gih sınıfında çalışan memurlar varmı

sebboy

Üye
Üye
İstanbul Büyükşehir Belediyesinde gih sınıfında çalışan memur arkadaşlarım işinizden memnunmusunuz riskleri çokmu hangi birimdesiniz servisiniz yemeğiniz varmı var iste ücretlimi biraz bilgi verebilirmisiniz geçmeyi düşünüyorumda geçicide olsa yardımcı olursanız çok sevinirim

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam sebboy,

Hoşgeldin arkadaşım aylar sonra siteye uğradığına göre yine bir sorun var gibi ? Diyorum ki hani hep almak yerine bazen insanlar verebilmeyi de bilmeli. Sen önce kendinden bahsetsen mesela neden görevinde değişiklik yapmak istiyorsun ? ne gibi zorluklarla karşılaştın? tam olarak neyi öğrenmek istiyorsun ? çalıştığın görevinde ne gibi sorunlarla karşılaştın? ve senin bulunduğun kamu görevinde yer almak isteyen arkadaşlarına ne gibi tavsiyelerde bulunabilirsin ?

sebboy

Üye
Üye
Selam sebboy,

Hoşgeldin arkadaşım aylar sonra siteye uğradığına göre yine bir sorun var gibi ? Diyorum ki hani hep almak yerine bazen insanlar verebilmeyi de bilmeli. Sen önce kendinden bahsetsen mesela neden görevinde değişiklik yapmak istiyorsun ? ne gibi zorluklarla karşılaştın? tam olarak neyi öğrenmek istiyorsun ? çalıştığın görevinde ne gibi sorunlarla karşılaştın? ve senin bulunduğun kamu görevinde yer almak isteyen arkadaşlarına ne gibi tavsiyelerde bulunabilirsin ?

ben tapu müdürlüğünde çalışıyorum tercıh kılavuzundaki adı tapu ve kadastro genel müdürlüğü olur kesinlikle hiçbir engelli arkadaşıma tavsiye etmiyorum gelmesinler işsiz kalmak daha iidir çok riskli işleri olan bir kurum seni trilyonluk borca sokar hapse sokar hep elin boğründe yaşarsın acaba nezaman biticem ayrıca fiziki koşulları ulaşımı hiç bana uygun değil aday memur eğitimine bile gidemedim adım çıktı başka şehirde olduğu için madur oldum şimdi ist yapılmasını bekliyorum bakalım nezaman olcak allah kerim ayarlanıcak bana ozel ama nezamana allah kerim ben gecicide olsa başka biryere geçmek istiyorum. aksam evıme geldıgımde rahat uyuyabılecegım bir iş yapmaya karar verdım artık korkarak yaşanmıyor çünkü oyüzden kurum değişmek istiyorum daha çok yazacak şey varda yazamıyorum işte nese... herkes dicek şimdi memur oldun daha neyın derdindesin biz memur bıle olamıyoruz derler belki ama dışı sizi içi beni yakar hesapı burası engelliye uygun yer değil gelmeyin allahım herkese hayırlı işler versın

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam sebboy,

Ne güzel demişler atalarımız '' İnsanlar konuşa konuşa anlaşır '' diye ben onu değiştiriyorum ve diyorum ki '' İnsanlar yazışa yazışa anlaşır '' paylaştıkça acılar azalır, mutluluklar artar bu sitede , bu forum sayfalarında inan hepimizin birbirimizden öğreneceği öyle çok şey var ki. İşte şimdi sen ki kendini böylesine güzel ifade etmişsin tebrik ederim arkadaşım paylaşımın için. Tam olarak neyi kastettiğimi anlamışsın ve gerekli cevabı vermişsin.

Yaşadıklarına gerçekten üzüldüm ve görev değişikliği yapmak istemeni çok iyi anladım. Sanırım bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar da okuyunca sana en kısa zamanda bilgi vereceklerdir. hayat zor Sebboycuğum gerçekten hele engelliler için bir kat daha zor güzel kardeşim ama önemli olan bu zorluklarla başa çıkabilmeyi bilmekte saklı ve biz engelliler bunu fazlasıyla becerebiliyoruz.

Yarınlarının bugünlerinden bin kat daha güzel, daha ferah ve daha mutlu olması dileklerimle.

Tekerlekli Sandalye