İstanbul Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'ne atandım. Bundan sonraki süreç nasıl..?

sebboy

Üye
Üye
TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ istanbul bakırköye atandım gerekli belgeleri nerde yayınlar arkadaşlar neyapmam lazım bundan sonraki süreçte bilgi verimiisiniz birde Bakırköy Tapu Müdürlüğü | Tapu Randevu - Tapu Müdürlüğü Randevu Alma burda çalışıcam dımı ben birde ben aramam gerekirse Tapu ve Kadastro Genel M burayımı arayacağım yoksa Bakırköy Tapu Müdürlüğü | Tapu Randevu - Tapu Müdürlüğü Randevu Alma burayımı arayacağım ikiyerede baktım duyuru falan yok deli olcam:((

tufan01

Üye
Üye
tebrikler şebboy bende kendi ilimde adana sgk memurluk kazandım çok panik yapmamak lazım çünkü ösym atandığımız yere bilgileri vermesi sürer ama ben sanada öneririm hemen bu pazartesi atandığın yere mümkünse git tekrar tebrikler

sebboy

Üye
Üye
tebrikler şebboy bende kendi ilimde adana sgk memurluk kazandım çok panik yapmamak lazım çünkü ösym atandığımız yere bilgileri vermesi sürer ama ben sanada öneririm hemen bu pazartesi atandığın yere mümkünse git tekrar tebrikler

tşkler pazartesi aramayı düşünüyorum istenen belgeler neler diye birde bu belgeleri nereye göndercez onu öğrenmek için çarşamba giderim eğerki atandığın yere teslim et derlerse

Tekerlekli Sandalye