İstanbul Ucb Pharma A.Ş iş ilanı

ttggccee

Üye
Üye
Arkadaşlar Merhaba herkese.
Şuan çalıştığım şirketten ayrılmayı düşünüyorum ancak burdakileri zor durumda bırakmak istemiyorum o yüzden yine engelli kadrosundan işe girmek isteyen olursa benimle iletişime geçebilir.

Şirket: Ucb Pharma ( Ucb İlaç)

Yer: Palladium Tower Ataşehir ( Anadolu yakası'nda Palladium Avm karşısı)

Görev: Resepsiyonist+idari işler (Gelen kargo ve kuryelerin dağıtılması, misafirlerin karşılanıp uygun toplantı salonuna alınması, gelen telefonları ilgili kişiye aktarma vs..

Çalışma Şartları: Sabah 08.00 Akşam 17.00 Cumartesi-Pazar tatil.
Sosyal Haklar: Özel Sağlık Sigortası ( %80 Ayaktan-%100 Yatarak) + Hayat Sigortası + Yılda 2 kez giyim parası (1.200x2) + Şirket hattı ve telefon ( Iphone 6 ) + Servis ( Eviniz servis güzergahında değilse 300 lira yol parası)+ 440 lira ticket

Maaş: Asgari Ücret

İstenilen: Giyimine özen gösteren, konuşması güzel, güler yüzlü biri. Engel olarak: Şeker hastası, epilepsi böbrek yetmezliği vs. Bu işi yapabilmek için biraz da beden gücü gerek çünkü gün içerisinde çok yoğun toplantılar olabilir çaycının yetişemediği zamanlarda çay kahve servisi yapmak gerekebiliyor. Günlük kargoları ofise dağıtmak gerekiyor bazen çok fazla kargo geliyor. Aynı zamanda telefon çalıyor vs. İş güzel temiz bir iş konum olarak da çok güzel ofis ortamıda çok sıcak samimi. Kendi mesleğimle ilgili iş bulduğum için çıkmak zorunda kalıyorum. Kendine uygun olduğunu düşünen muhakkak bana ulaşsın.

Not: Maaş kişinin çalışmasına göre 1 ay sonrada yükselebilir. Tamamen kişinin performansına kalmış.

karakurtugce@gmail.com

ttggccee

Üye
Üye
Arkadaşlar isteyen mesaj atsın.

engbrdl

Üye
Üye
Selam aleykum arkadasim ben okudum gusel bir is insallah gelip alan olur

Tekerlekli Sandalye