Kademeli engelli emeklilik dilekçesini hemen vermeliyim?

Fatma32

Üye
Üye
Merhaba, benim %41 süresiz engelli raporum Ankara'da onaylandı. Engelli vergi indirimim de süresizmiş. 20 yıllık memurum. İstediğim zaman kademeli engelli emeklilik dilekçemi kurumuma verebilir miyim? yoksa vergi indirim belgem çıkınca mı dilekçemi vermeliyim?

İsen Buga

Üye
Üye
Ben olsam hemen veririm.
Maaş bordorsunda sağ üst köşedeki vergi gideri azalır. ve Paralar cebinize gider.

İsterseniz mutametliğe bir sorun araştırın. Bilmezler ise engelli memurun bordrosuna (o memurdan izin alarak ama) bakınız...

Fatma32

Üye
Üye
Ben olsam hemen veririm.
Maaş bordorsunda sağ üst köşedeki vergi gideri azalır. ve Paralar cebinize gider.

İsterseniz mutametliğe bir sorun araştırın. Bilmezler ise engelli memurun bordrosuna (o memurdan izin alarak ama) bakınız...
Teşekkür ederim. şuanda maaş zamanı geçtiği için ve maliye bakanlığının KBS kapalı olduğundan ocak ayı maaşıyla birlikte geçmiş döneme ait vergi indirimimi alacakmışım. Bunun için önce bulunduğum ilçedeki vergi müdürlüğüne çalıştığıma dair belge gönderilmesi gerekiyormuş. Ocak ayını bekliyorum. Maaş kademe derecem 2/2'deyim. 1/1'ne düşmediğin sürece dilekçe verme diyorlar. Maaşım düşük olurmuş.

İsen Buga

Üye
Üye
Maaş düşük olması ne alaka?
Hizmet birleştirmesi yapacaksan o başka... Hizmet birleştirilmesinde maaş düşer ama sadece vergi indirimi bildirmekle düşmez. Benim bildiğim bu yönde...

Tekerlekli Sandalye