Kamudaki boş engelli kadrolarının doldurulması için kampanya başlatalım!

golden_heart

Üye
Üye
Şuanda kırk bin engelli kadrosunun boşta olduğunu biliyoruz..geçmiş günlerde Tv'lerde 38 bin boş kadronun hızla doldurulacağı yönünde haberler yayınlandı..bu yılın ilk çeyreği geçmiş olmasına rağmen,birde seçime ramak kalmışken hala engelli alımları ile ilgili bir haber duyamıyoruz..benim gibi böyle oturmakla bi yere varılmayacağını sizde düşünüyorsanız lütfen buraya fikirlerinizi yazın..nasıl sesimizi duyururuz,neler yapabiliriz,yüksek makamların bizleri dikkate alması için nerelere yönelmemiz lazım..bütün bu soruların cevabını bizler vermezsek,bizleride olduğunu kimseler bilmez..kendimizi ısrarla öne sürmeliyiz..bizlerin geleceğinin bu boş kadrolar olduğınu ve bir an önce bişeyler yapılması gerektiğini en üst makamlara kadar duyurmalıyız..(ben aslında dün bir konu açmıştım.'40 bin boş kontenjan için el ele' adlı bir konu..ama taşınmış başka bir konuya..orada arkadaşlarım güzel fikirler sunmuştu..mesela;fox tv sabah haberlerine mail bombardımanı yapmamızı,hatta akşam haberlrine konu olmamzı,iktidar partisinin merkezine toplu dilekçe gönderilmesi vs. şeklinde fikirler sunulmuştu..konu taşınınca hepside silindi o yüzden arkadaşlar yeniden burada toplanalım..sesimiz nasıl duyururuz bunun muhasebesii yapalım..
bizim için açtığım sosyal paylaşım sayfam:Sizce ben engellimiyim ? | Facebook

burada toplanabiliriz arkadşlar..desteğinizi umutla bekliyorum..artık hakkımızı aramanın zamanı gelmedimi sizce ?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Hangi konu taşındı silenen mesaj nedir?

Tekerlekli Sandalye