Kanser Hastasi olan Varmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sam1

Üye
Üye
Selam Kardeslerim Aramizda Kanser Hastasi,Yada Tümör hastasi,varmi,
Meme Kanseri olan Vatandaslarimiz varmi,
varsa burada paylasalim,
Allah bütün Hastalarimizi sifalar versin,
Saygilar

gülümse_hayata

Üye
Üye
Benim babam hem geniz kanseri hemde prostat hemen hemen 4 yıldır tedavi görüyor geniz kanserini yendik. Şimdi sıra prostat kanserinde bunun için şuan radyoterapi görüyor. Allah herkeze şifa versin aynı zamandada ben bu hastalığı yeneceğim diyebilme gücü versin yenilgiyi kabul etmek yenilmenin ta kendisi zaten biz hiç pes etmedik çok şükür karşılığınıda gördük.

sam1

Üye
Üye
Benim babam hem geniz kanseri hemde prostat hemen hemen 4 yıldır tedavi görüyor geniz kanserini yendik. Şimdi sıra prostat kanserinde bunun için şuan radyoterapi görüyor. Allah herkeze şifa versin aynı zamandada ben bu hastalığı yeneceğim diyebilme gücü versin yenilgiyi kabul etmek yenilmenin ta kendisi zaten biz hiç pes etmedik çok şükür karşılığınıda gördük.

selam kardesim Allah yar ve yardimcin olsun.benim Babam akciger kanseriydi ve cigerinin dörtte birini aldilar ve chemotherapie gördü ve chemo hic fayda etmedi ve eve gönderdiler.bana yakin bir dostum ismi olmayan tek bitkisi olan bir cay gönderdi ,ben aslinda Almanyada büyüdügüm icin bitkilere falan gücü oldugu pek zannetmezdim, bana böyle söyledi,eger bu cay senin babani iyilestirmesin,
sen ban beddua et ,lanet et dedi.arkadas sen ne diyorsun öyle dedim.böyle sey olurmu arkadas arasinda.
cayi aldim ve 10 dakika kaynamasi lazim ve 15 dakika dinlenmesi. bu iki litre suda oluyirdu ve babam bunu bütün gün iciyordu ,ve su an türkiyede,ve halen iciyor,inamayan gider misafir olur ve icer.diyeceklerim sudur kardesim,babam önce akcigerinde parca parca etler kopmaya basladi ve öksürük falan ,ve su an babam persembe günü caycumada hastanede röntgen cektirip ve kan tahlili yaptirdi kan tertemiz gelmis, ve almanyada röntgen resimlerinde gözüken akcigerinde tümörler belliydi ,simdi ise eser kalmamis.
cok sevindim haber daha yeni geldi bize,babam burada chemodan cok ezildi, bazi insanlarimiz chemo tümörü öldürüyor ve insan da vucudun direnci omadigindan oda malesf Rahmetli oluyor., Allah Hepimizin dertlerine derman olsun.
Saygilar

M

mavibalina2012

Guest
Arkadaşım her derdin bir devası mutlaka vardır. Alternatif tıp modern tıbba aynadır, ilaçların çoğu da bitkilerden yapılmaktadır ancak bu bitki tedavisinin de doktor gözetiminde yapılması gerekir. Ülkemiz bitki çeşitli yönünden fazlasıyla zengin olsa da alternatif tıp pek gelişmemiştir. Kuşkusuz bitkilerin yararlarının yanısıra yan etkileri hatta belirli bir süreden fazla kullanılmasından dolayı zararları da oluşabiliyor. Yani bitkinin toplandığı toprağın özellikleri, kurutma şekilleri, ne zaman toplandığı (bazı bitkilerin ilkbaharda toplanması faydalı iken bazılarının ise sonbaharda toplanması faydalı olabiliyor) gibi etkenler önemli olabiliyor. Bazı bitkilerin çiçekleri bazılarının yaprakları bazılarının kökleri kullanıldığından hangi hastalığa hangisinin kullanılacağı, hastanın kullandığı ilaçlar var ise bunların etkileşimleri, kaç kür yapılacağı, bilinen yan etkileri var mı bunların bilinmesi için doktor gözetiminde yapılması gerekir...

M

mavibalina2012

Guest
Arkadaşım ben bu konuya ilgi duyduğum için biraz araştırdım hani aklımıza gelen o kadar basit bitkilerin bile yan etkileri olduğunu duyduğumda emin ol şaşırdım daha doğrusu bazı bitkileri belirli aralarda kullanıp belirli zamandan sonra kullanmak gerekiyormuş. Bazı bitkiler vücutta terleme yoluyla toksinleri atarken diğer taraftan da vücut için gerekli vitamin ve minarelleri de attığından atılan bu minarellerin takviyesi gerekliymiş o yüzden dikkatli kullandığımızda yararlı olan bitkiler bilinçsizce kullandığımızda zarar verebiliyor. Hepimizin metobolizması farklı size iyi gelen bir uygulama bir başkasına kötü gelebiliyor veya sizde olan bir başka rahatsızlıktan dolayı bitkinin olumlu etkisi sizde olumsuz olabiliyor. Çevremizden duyarız ben bu bitkiyi kullandım kanseri yendim bir diğeri der ki, yok canım o bitkinin zerre kadar etkisi yok diye...

M

mavibalina2012

Guest
Arkadaşım bizler hastaneye gittiğimizde bile aynı hastalıktan birilerini bulduğumuzda hemen soru sormaya başlayıp kendimizle kıyaslarak ilaçlarımızı karşı tarafa tavsiye ederiz o da doktora bile görünmeden ilacımızı kullanmaya başlar sonuç fiyasko. Bu süreç hayal kırıklıklarını da beraberinde getirir. Şimdi bu hastalıktan muzdarip olanlar seni arayıp elindeki bitkiyi soracaklar ve onlarda bilinçli veya bilinçsiz kullanmaya başlayacaklar. Nasıl kemoterapinin yararı olduğu kadar zararı da oluyorsa kuşkusuz bu bitkiden de fayda görenler kadar inşallah olmaz zarar görenlerde olacaktır. O yüzden lütfen böyle bitkilerden bahsederken ne kadar iyi niyetli olsak da dikkat edelim.

M

mavibalina2012

Guest
Sağlık çok önemli ve kaybedince istesekte bir daha gelmez şifa bulmak için umutla bekleyen hastalara bilmeden umut vermek ve bilmeden bu insanları hayal kırıklığına uğratmak onların bedenlerinde daha ağır tahribatlar açar . Ben de en az senin kadar alternatif tıbba yürekten inanıyorum hatta zaman zaman bitkileri de kullanıyorum ancak bazı üniversitelerimizde bu konuyla ilgili bölümler var onlardan da yardım alabiliriz. Sen yurt dışında bu konuya önem verilmediğini söylüyorsun ama bizim bu konuyla ilgili çalışan akademisyenlerimiz Türkiyede olanakların ve bu konuya inancın yetersiz olduğunu ve ülkemizde önyargıları yıkmanın zorluğunu belirterek yurt dışına yöneliyorlar. Tüm hastalara ve babanıza acil şifalar dilerim. Sevgilerimle...

sam1

Üye
Üye
Sağlık çok önemli ve kaybedince istesekte bir daha gelmez şifa bulmak için umutla bekleyen hastalara bilmeden umut vermek ve bilmeden bu insanları hayal kırıklığına uğratmak onların bedenlerinde daha ağır tahribatlar açar . Ben de en az senin kadar alternatif tıbba yürekten inanıyorum hatta zaman zaman bitkileri de kullanıyorum ancak bazı üniversitelerimizde bu konuyla ilgili bölümler var onlardan da yardım alabiliriz. Sen yurt dışında bu konuya önem verilmediğini söylüyorsun ama bizim bu konuyla ilgili çalışan akademisyenlerimiz Türkiyede olanakların ve bu konuya inancın yetersiz olduğunu ve ülkemizde önyargıları yıkmanın zorluğunu belirterek yurt dışına yöneliyorlar. Tüm hastalara ve babanıza acil şifalar dilerim. Sevgilerimle...

selam kardesim,önce sunu san söyliyeyim,ben kendim bu cayi tam 4 aydan beri kullaniyorum,kendim denedim ve sonra 4 hafta sonra babama icirmeye basladim,siz diyelim yada ben fark etmez,bu cayi iciyorsunuz,ve bu arada iki ve üc hafta icinde.agrimayan yerleriniz agrimaya baslar,kiminin kalbi agrir ve kiminin midesi,ve boynu, herneyse,ben kimseye yanlis yola itmek istemiyorum.sunu söylemek istedim,bildiginiz bir hasta varsa,doktorlarin pes ettigi bir hastalik,bunu o sahisa verelim ve tesirini görün,mucize mi mucize, gercekten
gücü ve sifasi yazi ile dille anlatilmaz bir bitkidir,ben su an kendimi mermi gibi hissediyorum, bu cayi denemek isteyen hastamiz yada kendini hasta zannetmeyen biri icmey baslamadan önce ,doktora gidip idrarini versin ve idrarindaki kansere yol acacak zehirlerin ne durumda oldugunu ölctürsün, ve cayi dört hafta boyu icsin ve sonra ayni idrar tahlinini yeniden yaptirsin ve sonucu görsün,
sizde ne kadar zehirli madde varsa hepsini disari atiyor ve bu sürec icinde ,ufak ve büyük tuvaletiniz,haddinden cok fazla koku yapmaya baslar,bilinki temizleniyorsunuz, kanseri yok ediyor, tümörleri ufaltarak yok ediyor,kol bacak agrilari yok oluyor,romatizma gidiyor,tansiyon olmuyor, kani inceltiyor ve devamli ince tutuyor ve bu yüzden felc olmuyor ,kalp kirizi olmuyor ve trombos olmuyor,mide hastaliklari, mide kanserleri,bagirsak kanserleri,meme kanseri.boyun fitigi gibi.mantar hastaliklari yok ediyor.koleterini ayarliyor, ve halsiz hasta olan insanlari
fisek gibi yapiyor,o kadar güclü ki bazi yerlerde aids hastaliklarina bile baslamislar, gücü ve etkisi tarif edilmez .
bu bir reklam falan degil kardeslerim,sadece sizlerle paylasiyorum,bu bizim tv de gördügümüz cay falan degil karisim degil, tek bir bitkidir,
kendisi bu kadar kuvvetlidir, inanmayan denesin ve kendi görsün derim,
Allah hepimize sifa versin.
Saygilar

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selamlar Arkadaşlar,

Başlığı okuduğumda bir hançer saplandı yüreğime, nefes alamadım sanki duyduğum üzüntüden, kelimelerim düğümlendi boğazımda yazamadım kusura bakmayın. Öncelikle tüm kanser hastaları ve yakınlarına acil şifalar diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun...

Bütün aile büyüklerimi bu amansız hastalığın çeşitli türlerine kurban vermiş bir hasta yakını olarak sizlere diyebileceğim tek şey eğer erken teşhiste geç kalmışsanız ne olursa olsun ümidinizi kaybetmeyin, sakin olun, panik yapmamaya çalışın, moral seviyenizi en üst noktada tutmaya çalışın ( çok zor olduğu için asla psikolojik destek almaktan kaçınmayın ), modern tıbbın yanında alternatif tıp olarak kullanabileceğiniz bitkileri doktorunuzun gözetiminde kullanın ( özellikle yan etkileri olmayacağından emin olduğunuz otları kaynatma vb ), yaşama eskisinden çok daha fazla asılın ki kanser hücreleri mutluluk hormonlarınızın çalışmaya devam etmesi karşısında panikler ve duraksamalar yaşarlar :) acı tecrübelerime dayanarak itiraf etmeliyim ki bu hastalığın en büyük ilacı siz ve sevdikleriniz olacaktır. Hastane, kemoterapi, radyoterapi, ilaçlar, konuşmalar, terapiler vs vs bir yere kadar etkilidir ancak sizler yani hastanın kendisi tedavisine inandığı ve yaşama sevincini kaybetmediği sürece bu hastalığı yenecektir...

Em büyük güç sizde! Kendinizde, sevdiklerinizde! Yakınlarınızda! ca dan korkmayın o korksun sizden!

sam1

Üye
Üye
Selam simdi ben size sunu anlatayim, bu sizin bildiginiz bitkilerden degil,kac tane karisim olursa bir bitkide,o kadar zarari dokunur, yani yan etki yapar diyelim. ama bu bitki bizim kontinentte bile yok, satista bile yok, ama buna girmeyelim,bu ürün sizi adeta muayene ediyor ve su ana kadar hicbir insandan sikayet gelmedi,aksi takdirde, derman deposu oldular sifa buldular,gücü akil almaz dercede güclüdür,
siz sonusta bitki arastiriyorsunuz. bu hicbir yan etkisi ve zarari olmayn tek basina , rendelenmis ham halinde tertemis bitki özüdür, ne tozdur ne katkilidir ham halinde tam gücüyle, size ne desem bos, icen bilir gücünü,

Allah sifa versin Hepimize

Saygilar

sam1

Üye
Üye
Selam su an asagi yukari 6 ay bu bitkinin cayini icmeye Baslamis olan Baldizim. Son Muayesini yaptirdi ve Gercekten sok oldu Kendisi.
Kadinda Üc tane Kanser türü vardi, birncisi Beyin Tümörü su an hic bir eser kalmadi.girtlak kanseri tam tamina yok oldu,
son kez Tahili öncesi daha belli degildi Rahim Kanseri, ve son Muayenede onunda tam tamina gittigi tespit edildi Allah Sükürler olsun.
Buradan Türkiyede yüzlerce insanlara Sesleniyorum. aldiginiz ürününden iyi veya kötü sonuclari lütfen buraya yazin.
Kardeslerimiz görsünler Faydasi nasil var diye, yada yok diye, zaten gercekler kendini gizleyemez,
Allah Hepimize böyle Sifalar ihsan eylesin :
AMIN

Saygilar

sam1

Üye
Üye
Dikkat Dikkat, Facebookta benim yazim ile Türkiyede ayni ürün diye cok satim yapan dolandirici var, Kanserle Dans diye . Facebooktan giriliyormus, ve ürünü 1500 Tl den Satiyormus, ve Satiyormus ama ürün yok.
Dikkat edin. Ürün Sadece Almanyadan ben gönderiyorum.
Dolandiricilara kanmayin,cogu ödeme yapmis ve benim yazimi görünce beni aradilar. ve bende böylece haberdar oldum,
kendiniz bakin lütfen.
Saygilar

sahis budur link veriyorum .

http://www.facebook.com/ahmet.kutlubey.3?fref=ts

ve biride Toga Duman Onun reklamini yapiyor, bu saka falan degil.
orada Ahmet kutlubeyde Cem Koc Yaziyor ona sorun.

Düzenleyen kainler - 02.Şubat.2013 Saat 11:27

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yöneticinin Notu: 5 Şubat 2013
Engelliler.gen.tr site yönetimini tarafından konu kapatılmıştır. Benzer başlığın tekrar açılması durumunda konuyu açanlar siteden uzaklaştırılacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye