Karakalem resim (desen çalişmalarimdan örnekler)

• Konuyu başlatan mavibalina2012
  • Başlangıç tarihi
M

mavibalina2012

Guest
Bir çocuktan kuru kalem boyasının iki mor tonunu alarak yaptığım resimdi üzümlü resim üstteki renkli resimde sulu boya ile başlayıp guaj teknikle bitirdiğim resimdi herhalde bu günlük yeter. Pınar arkadaşım yorumun için teşekkür ederim. Sevgiyle dostça kalın...

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Sevgili Arkadaşım,

Resimlerin çok güzel ve bu güzelliklerini sergide paylaşmayı düşünmez misin? Resim sanatını icra edebiliyorsan sergilemekten de kaçınmamalısın...bence hepsi birbirinden güzel :)

M

mavibalina2012

Guest
Arkadaşım beğenileriniz için teşekkür ederim. Sergilere katılıyorum...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Emeğine yüreğine kalemine sağlık arkadaşım hepsi birbirinden güzel yürekten kutluyorum devamını bekliyoruz.

mesutttt

Üye
Üye
Çokok güzel resimler. Emeğine, hayaline sağlık. Devamını bekliyoruz çok güzel.

mr.boris

Üye
Üye
Resimlerin harika.Hepsi birbirinden güzel.Benden öneri mutlaka sergi açmalısın.Senin gibi yetenekler zor bulunur.Çalışmalarında başarılar dilerim.

İsen Buga

Üye
Üye
Resimleri azim ve güzel görsel yetenek ile tamamlamışsınız tebrikler. Eleştirirsem sorun olur mu? bende resim yapmayı severim. Özellikle karakalem protreler...

M

mavibalina2012

Guest
Sevgili arkadaşlarım siteye iki-üç gündür giremediğimden bugün epey bildirimler birikmiş asıl ben ilgilerinize teşekkür ederim şu sıralar zamanım sınırlıydı ancak bundan da ziyade sizleri sıkmak istemedim resimlerin devamını istemişsiniz zaman zaman yayınlayacağım bundan endişeniz olmasın epeyce sırada bekleyen resimler ve diğer çalışmalarım var. Tekrar teşekkürler, yüreğinize sağlık...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Mavibalina vaktin olursa birde sitenin logosu karakalem çizim yapabilir misin. :)

M

mavibalina2012

Guest
çizdiğim resimlerimin silinmesi moderatöre yazıldı

erenerdem896

Üye
Üye
etkileyici

Tekerlekli Sandalye