Kendimi Engelletmem

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yazar: Gerald Metro
Türkce Çeviri: Berran Tözer

Uzun süre kendi kendime bacaklarımı ne yaptıklarını sorup durdum. Bu soru beni bir kabus gibi takip ediyordu; ne pahasına olursa olsun onları öğrenmek istiyordum. Bana tekrar geri geleceklerini gizlice ümit ediyordum; öylece yok oluvermeleri mümkün değildi. Onları artık hiç kulanmayacağımdan tamamen emin olmak için onları son bir kez kendi gözlerimle görmeyi çok isterdim."
Gérald Métroz
Gérald Métroz 39 yaşında. Bir tren bacaklarını kopardığında iki buçuk yaşındaydı ama bu kaza onu "engelleyemedi". Daha on yaşındayken protezleriyle birlikte buz hokeyi kalecisi oldu. Sosyoloji, ingilizce ve tarih okudu. 25 yaşında Atlanta'da tekerlekli sandalye olimpiyatlarına katıldı. Klasik gitar çalmasını öğrendi. radyo programcısı, yazar, uluslararası başarılara sahip bir tekerlekli sandalye basketbolu ve tenis oyuncusu, tanınmış bir oyuncu menajeri ve müzisyen olan Gérald Métroz İsviçre Matigny'de yaşıyor.
Jacques Briod, "La Course Autor du Monde" televizyon ödülü almış bir gazeteci, radyo ve televizyon yapımcısı. Eşi ve iki çocuğu ile birlikte İsviçre Volleges'te yaşıyor.

İskender Durgun

Üye
Üye
Güzel kitab ama satışı yok tükenmiş...

Tekerlekli Sandalye