kömür yardımı çıkmış

fatih soy

Üye
Üye
adıma kömür yardımı çıkmış şimdi baktım
TKİ Kömür YardımıFATİH S s 27/06/2022Teslim EdilebilirDevam Ediyor
diyor bu yardımı nakit olarakmı alacağız yoksa kömürmü alacağız ve ne zaman alırız tahmini

Nikee

Üye
Üye
adıma kömür yardımı çıkmış şimdi baktım
TKİ Kömür YardımıFATİH S s27/06/2022Teslim EdilebilirDevam Ediyor
diyor bu yardımı nakit olarakmı alacağız yoksa kömürmü alacağız ve ne zaman alırız tahmini
Kömürü atarlar sokağa taşırsın kışın Hiç duymadım kömür için para verdiklerini bu güne kadar

elhak

Üye
Üye
Kömür olarak alırsınız doğal gaz varsa reddedip nakit doğalgaz yardımı alabilirsiniz

Ben 5 yıla yakin evde bakım maaşı alıyorum ne kömür ne odun maaşlardan başka birşey almıyorum nasıl alabilirim

fatih soy

Üye
Üye
Ben 5 yıla yakin evde bakım maaşı alıyorum ne kömür ne odun maaşlardan başka birşey almıyorum nasıl alabilirim ) bizzat gidin kendiniz başvuru yapın e devletten çok başvuru olduğu için geç sonuçlanıyor başvuruyu yaptğınız gün e devletteçıkıyor ve takip edin

Timsah

Üye
Üye
Ben 14 yıldır bakım maaşı alıyorum. bugüne kadar aldığım tek yardım pandemide verilen 1000tl evde bakıma hiç bır yardım çıkmıyo fatih kardeşe bütün yardımlar çıkmış güle güle harcasın hayırlı olsun

fatih soy

Üye
Üye
Ben 14 yıldır bakım maaşı alıyorum. bugüne kadar aldığım tek yardım pandemide verilen 1000tl evde bakıma hiç bır yardım çıkmıyo fatih kardeşe bütün yardımlar çıkmış güle güle harcasın hayırlı olsun
şunan aldığım yardımlar
1 engelli maşı
2 kömür yardımı
3 diğer aile yardımı
4 elektirik indirimi
5 su indirimi
6 ve son yrdım olan Yardım TürüTürkiye Aile Destekleri ProgramıYardımın Fayda Sahibi / T.C. Kimlik Numaras FATİH SULTAN SOY / yardımın Hak Sahibi / T.C. Kimlik NumarasıFATİH SULTAN SOY / Başvuru Tarihi04/07/2022Yardımın Durumu Devam Ediyor

Timsah

Üye
Üye
Haklarımızı yok edip yardım diye önümüze sunuyorlar Allah kimseyi alan el yapmasın dostu olmayan postu giyemez

Tekerlekli Sandalye