Kulak içi işitme cihazı kullanan var mı?

T

-tuana-

Guest
arkadaşlar aramızda kulak içi işitme cihazı kullanan varmı ?

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam tuana,

Bu sitede işitme cihazı kullanan arkadaşlar mutlaka vardır ama soruna yanıt almakta acele etmemelisin. Şu an için ya okuyan olmamıştır yada siteye girmek için uygun zamanı bulamamıştır. Yani demem o ki biraz beklemelisin. Gerçek düşüncemi öm de yazdım ama içimden belki binlerce kez üyelerin beni yanıltmasını diliyorum :( yani aslında bana göre işitme cihazı kullanan arkadaşlar mutlaka vardır ama onlar ya sitede değiller yada kendi engel durumlarıyla ilgili bir açıklama yapmayı tercih etmiyorlar.

Zaman doğru yanıtı almanı sağlayacaktır diye düşünüyorum.

İşitme cihazı kullanarak sesleri daha iyi duyabilmen dileğimle,

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
:) Ben teşekkür ederim arkadaşım ama asıl sorun ne biliyor musun? Senin şu an için yaşadığın duyguyu yıllar öncesinde ben bu sitede, bu sayfalarda öyle çok yaşamıştım ki şimdi o günleri hatırladım da çok duygulandım ve yine zor tutuyorum kendimi yazmamak için...ya çıkmam lazım ya da yazıya dökmem gerek içimdekileri :) bilmiyorum ki yazarsam belki bazı şeyler değişir mi dersin???

ayça52

Üye
Üye
benim kızım kullanıyor tuana öğrenmek istediğin nedir?

T

-tuana-

Guest
Ben kulak arkası işitme cihazı kullanıyorum. ikinci bir cihaz almak istiyorum onuda kulak içi işitme cihazı almak istiyorum. kulak içi işitme cihazı kullanan arkadaşlar memnunmu ? tavsiye ederlermi öğrenmek istediğim bu. kızınız kulak içi işitme cihazımı kullanıyor ?

T

-tuana-

Guest
rica ederim canım:) biraz zor değişir gibime geliyor...

Tekerlekli Sandalye