M E B'e Hizmetli Olarak Atananlar İçin İstenen Belgeler

ossman

Üye
Üye
Değerli arkadaşlar hatay meb e hizmetli olarak atandım. kurumla bugün yaptığım görüşmede bakanlıktan kendilerine yazı gelmediğini, yazı geldikten sonra bana telefonla ulaşacaklarını belirttiler. konu hakkında farklı bilgi sahibi olanlar paylaşırlarsa seviniriz.

Emrekaan_7

Üye
Üye
bende hatay meb e hizmetli olarak atandim.sizinle ayni gun yaptigim gorusmede banada ayni seyler soylendi.istenen evraklar konusunda bilgisi olan varmi yardimci olsaniz.

Emrekaan_7

Üye
Üye
arkadaslar cuma aksam beni aradilar.hatay merkezde liseye atandim. pazartesi ogleden sonra burada ol dediler.hayirlisiyla goreve baslayacagim insallah.

Emrekaan_7

Üye
Üye
arkadaslar ben goreve basladim.mudurumde anlayisli fotokopi , telefon ve 4tane odanin temizligini bana verdi.isimden memnunum.Allah herkese hayirlisini versin.atanmayi bekliyen herkesin Allah yardimcisi olsun.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
:) Hayırlı, uğurlu olsun arkadaşım. Çiçeği burnunda devlet memuru olmayı başaran tüm arkadaşlara da senin gibi anlayışlı, sevecen müdürlerin denk gelmesi dileğimle,

sebboy

Üye
Üye
arkadaslar ben goreve basladim.mudurumde anlayisli fotokopi , telefon ve 4tane odanin temizligini bana verdi.isimden memnunum.Allah herkese hayirlisini versin.atanmayi bekliyen herkesin Allah yardimcisi olsun.

hayırlı uğurlu olsun arkadaşım başarıların daim olur inş

antakyam

Üye
Üye
bende MEB'e hizmetli olarak atandım konuşalım mı

Tufan.11

Üye
Üye
Meraba kardeş öncelikle hayırlı olsun işin

Meraba kardeş bende özürlü raporu aldım 45 ekpss hizmetli olarak atanma nasıl oluyor bilgisi olan yardımcı olabilirmi teşekkürler

Tufan.11

Üye
Üye
Arkadaşlar benim bu konularda hiç bir bilgim yok %45 raporum var engelli KPSS nasıl oluyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz

istekarz

Üye
Üye
Arkadaşlarım bende ekpss ye gireceğim inşAllah, lakin ÖSYM ye engel raporumla gideceğimi biliyorum peki dilekçe olayı nedir beni bi aydınlata bilirmisiniz. Teşekkür ederim.

[device_name] cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Arkadaşlar benim bu konularda hiç bir bilgim yok %45 raporum var engelli KPSS nasıl oluyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz

Merhaba,
EKPSS Sınavlarını ÖSYM yapıyor.
Başvurular 06.02.18 tarihinde başlıyor; 21.02.2018 tarihinde sona eriyor.
Sınav 22 Nisan 2018'de gerçekleştirilecek.
Sonuçlar 17 Mayısta açıklanacak.
Sınavla ilgili duyuru, istatistik, çıkmış sorulara vb. detaya ÖSYM'nin resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.
Ayrıca kitapçılarda da bu sınavla ilgili materyaller satılıyor.
Aşağı internet adresini yapıştırıyorum.
2017

Bu konuya başka yerde de cevap vermiştim.
Bir de orayı incelemenizi tavsiye ederim.
https://engelliler.gen.tr/f124/ekpss-ve-rehberlik-sorulariniz-icin-aranizdayim-30444/index2.html

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Merhaba,
Dilekçeyi, bir kurumdan bir talebiniz olduğunda yazarsınız.
Başvurular daha başlamadı. Dilekçeyi kime ve ne gerekçeyle yazmanız gerektiğini biliyor musunuz?

istekarz

Üye
Üye
Ben bu dilekçeyi, madem Ankaraya gidecek işi kolaylaştırmak adına şimdiden gönderebilirmiyim yoksa kayıt tarihini mi beklemek gerekir siz nasıl yaptınız
teşekkür ederim cevaplarınız için..

[device_name] cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye