M E B'e Hizmetli Olarak Atananlar İçin İstenen Belgeler

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Ben bu dilekçeyi, madem Ankaraya gidecek işi kolaylaştırmak adına şimdiden gönderebilirmiyim yoksa kayıt tarihini mi beklemek gerekir siz nasıl yaptınız
teşekkür ederim cevaplarınız için..

[device_name] cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Ama ben neden dilekçe yazmalısınız, kime yazmalısınız, dilekçede ne yazmalısınız bilmiyorum.
Başvuru için bir dilekçe yazmak lazımsa bunu başvuru zamanı yazarsınız.

Başvurular başlar. Ösym bürosuna gider ne evrak istediklerini öğrenir, o evraklarla başvuru yaparsınız.

istekarz

Üye
Üye
Sağolun üşenmeden güzel güzel cevap yazdığınız için anladım haklısınız kayıt başladığında net olarak ÖSYM ye sorup öğrenmek lazım bide ben çıkmış soruları ezber yapıyorum bu çıkmış soruların yeniden çıkma ihtimali varmı acaba

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Ama ben neden dilekçe yazmalısınız, kime yazmalısınız, dilekçede ne yazmalısınız bilmiyorum.
Başvuru için bir dilekçe yazmak lazımsa bunu başvuru zamanı yazarsınız.

Başvurular başlar. Ösym bürosuna gider ne evrak istediklerini öğrenir, o evraklarla başvuru yaparsınız.
Sizden raporunuzu göndermenizi istediklerini sanmam. Belki yanlış anlamışsınızdır.
Başvurular başlayınca evraklarınızı teslim edersiniz. Bir yere bir evrağınız gönderilecekse bunu onlar yaparlar.

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Sağolun üşenmeden güzel güzel cevap yazdığınız için anladım haklısınız kayıt başladığında net olarak ÖSYM ye sorup öğrenmek lazım bide ben çıkmış soruları ezber yapıyorum bu çıkmış soruların yeniden çıkma ihtimali varmı acaba

Yani matematikte benzer konulardan sorular çıkar ama birebir aynı soruyu sormazlar. Türkçe'de; atıyorum, sıfatın ne olduğunu bilmezseniz, sıfatla ilgili çıkmış bir soruyu ezberlemek size fayda sağlamayacaktır.

Tekerlekli Sandalye