Manuel Tekerlekli Sandalye'de Forum üyelerine %20 İskontalı Hediye Çeki Kuponu

medikalurunler

Üye
Üye
Değerli forum üyeleri,
3GEN Sağlık ürünleri ve Medikal-urunler.com Olarak Engelliler.Gen.Tr forumu için düzenlediğimiz %20 lık hediye çeklerini siz değerli forum üyelerine takdim etmek istiyoruz.Web sitemizden yapacağınız Tekerlekli Sandalye ürünlerinde %20 iskonta uygulanacaktır.

Tek şartımız Engelliler.Gen.Tr forum üyesi olmanız. Hediye çeki koduna Özel Mesaj isteyerek sahip olabilirsiniz. Bu hediye çeki sadece manuel tekerlekli sandalyelerde geçerlidir.Bu Promosyon tamamen tanıtım amaçlıdır. Maddi gelir elde etme düşüncesi ikinci planda bırakılmıştır. Bunun yanı sıra 1 adet manuel klasik tekerlekli sandalyede ihtiyaç sahibi bir arkadaşıma bedelsiz olarak hediye edilecektir.
Bu hediye sandalyeye hiçbir şekilde ücret alınmayacak hatta kargo ücretide firmamız tarafından karşılanacaktır.Umarız hizmetimizden menmun kalırsınız ? Önerileriniz varsa duymak isteriz.

Hediye Tekerlekli Sandalye Konusu İçin Tıklayınız

Firmamızdan kısaca bahsetmek azda olsa firmamızın bu saygın müessede tanınmasını istiyoruz. 3GEN Sağlık Medikal Sektörde 12 yıllık bir tecrübeye sahiptir.Deneyimli çalışan kadromuz ve şubelerimiz ile sektörde yerini git gide sağlamlaştıran bir firmadır. Her türlü soru ve görüşleriniz için bizimle irtibat telefonlarımızdan veya mağazamı ziyaret edebilirsiniz.Soru ve görüşlerinizi konu altından belirtebilirsiniz. Konuyu okuyan tüm forum üyelerine ve sahiplerine teşekkür eder hayatınızda sağlık,mutluluk ve esenlikler dileriz.

Saygılarımızla
3GEN SAĞLIK ÜRÜNLERİ

Tülayca

Üye
Üye
Selam, öncelikle yaptığınız kampanya için firmanızı ve sizi tebrik ederim. Bir adet kupon kodu alabilirmiyim acaba?

medikalurunler

Üye
Üye
Selam, öncelikle yaptığınız kampanya için firmanızı ve sizi tebrik ederim. Bir adet kupon kodu alabilirmiyim acaba?

Merhaba Tülayca,
Kupon kodunuzu özel mesaj ile ilettim. Konuya göstermiş olduğunuz ilgi için bizde sizlere teşekkür ederiz.

Ben de Tebrik ederim...
Merhaba Kar Çiçeği,
Teşekkür ederiz..

Kupon talepleriniz olursa lütfen konu altından veya özel mesaj ile iletebilirsiniz.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Sitemizde böylesi bir uygulama başlattığınız için çok teşekkür ederiz. Firmanızı ve sizleri bu duyarlı davranışınız' dan dolayı kutluyorum.

medikalurunler

Üye
Üye
Sitemizde böylesi bir uygulama başlattığınız için çok teşekkür ederiz. Firmanızı ve sizleri bu duyarlı davranışınız' dan dolayı kutluyorum.
Çok teşekkürler gülümse_hayata,

Dipnot: Arkadaşlar indirim kuponlarında bazen sıkıntılar yaşayabiliyoruz. Yazılımsal açıdan yaşanıyor genellikle bu sıkıntılar. Ödeme sayfasına geçtiğiniz anda https baglantısından dolayı işler bazen karışabiliyor. Herhangi bir sıkıntı yaşadığınız an lütfen forumdan bana özel mesaj ile iletiniz. Sıkıntınız en kısa sürede giderilmeye çalışacaktır. Yazılımsal olarak gideremezsek bile kargo bilgilerinizi alır direk indirimli şekilde göndeririz. Yaptığımız kampanyanın ve işin her türlü arkasındayız kısacası.

vuslat

Üye
Üye
teşekkürler hassasiyetiniz için..

medikalurunler

Üye
Üye
Değerli forum üyeleri,

Konu hakkında web sitemiz araçılığı ile talepler gelmektedir. Üzelerek söylüyorum konu geçerliliğini yitirmiştir. Konuya ilgili gösterip mesaj atan değerli arkadaşlarımızdan ve üyelerimizden özür dileriz.

Tekerlekli Sandalye