Medikal-urunler.com'dan Engelliler.Gen.Tr Üyesi Bir kişiye Tekerlekli Sandalye Hediye

medikalurunler

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar,
3GEN Sağlık ürünleri ve Medikal-urunler.Com olarak Engelliler.Gen.Tr üyesi bir kişiye Tekerlekli sandalye hediye edeceğiz. Hediye edilecek Tekerlekli sandalyenin kargo dahil tüm giderleri 3GEN Sağlık ürünleri tarafından karşılanacaktır.

Tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olupta maddi sıkıntılar nedeniyle sandalye almakta zorlanan kişiler bu başlık altında "benim ihtiyacım var, yada bir tanıdığımın ihtiyacı var." demesi yeterli.

Önemli not: Lütfen konu altına mesaj yazan arkadaşlar, sadece ve sadece "ihtiyaçları olduğunu belirtsinler." Kimseye "gerçekten ihtiyacınız varmı" gibi gelir beyannamesi istercesine sorular sorulmayacaktır. Zaten bu türden soruların sorulmasınıda doğru bulmamaktayız.
3GEN Sağlık ürünleri olarak, hediye edeceğimiz tekerlekli sandalyenin gerçekten ihtiyacı olan birine gitmesini istiyoruz. Bu başlık altında talepte bulunan kişilerinde bu hassasiyeti göstereceğine inanıyoruz.
Saygılarımızla
3GEN SAĞLIK ÜRÜNLERİ

Tülayca

Üye
Üye
Bu güzel düşünce ve kampayanız için sizi ve sizin nezdinizde firmanızı kutlarım. Umarım gerçekten ihtiyacı olan birine gider tekerlekli sandalye.

vuslat

Üye
Üye
çok iyi bir düşünce teşekkür ederiz şimdiden
bir arkadaşımın ihtiyacı var sandalyeye bu konuda görüşebilirsek iletişim kurulmasını sağlayabilirim:)

hulya0606

Üye
Üye
mrb.benim oğlum %96 engelli vede bu sene bebek arabası ile idare ettim ama seneye olmuyacak vede tekerlekli sandalyeye ihtiyacımız var.yardımcı olursanız sevinirim...

omer durmaz

Üye
Üye
süper bir olay Saygılarımız
3GEN SAĞLIK ÜRÜNLERİ merkezine

çhehov

Üye
Üye
benimde bir tanıdığım var çocuk ağır derece özürlü ne hareket edebiliyor nede konuşabiliyor doğuştan engelli üstelik anneside kısmı felç geçirmiş daha önceden hava alması için dışarıya bebek arabasıyla çıkartıyorlardı şimdi çocuk arabasına sığmıyor bu sandalyeden bir tane olursa çok iyi olur!

il nevşehir/merkez

MELEKDERYA

Üye
Üye
Çok güzel bir uygulama,3GEN Sağlık Hizmetleri Merkezi'ne ben de engelli arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum,Umarım gerçekten ihtiyacı olan bir kardeşimiz sandalyesine kavuşur..

hulya0606

Üye
Üye
tekerlekli sandalyeyi kimin kazandığı belli oldumu?bilgi verirseniz sevinirim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Arkadaşlar şu ana kadar sponsor firma tekerlekli sandalye'yi vermek için bir isim belirlemedi. Gelen taleplere göre bir isim belirlenecek ve sandalye verilecek. Sandalye verildğinde konu altında açıklama yapılacak zaten.

efe

Üye
Üye
bu duyarlı davranış için teşekürler benimde ev içinde kullanmak için tekerlekli sandalyeye ihtiyacım var ilgilileree!

medikalurunler

Üye
Üye
benimde bir tanıdığım var çocuk ağır derece özürlü ne hareket edebiliyor nede konuşabiliyor doğuştan engelli üstelik anneside kısmı felç geçirmiş daha önceden hava alması için dışarıya bebek arabasıyla çıkartıyorlardı şimdi çocuk arabasına sığmıyor bu sandalyeden bir tane olursa çok iyi olur!

il nevşehir/merkez
çhehov merhabalar,
Kargo bilgilerini rica ediyoruz. Açık adres teslim alıcak sahıs irtibat numarası.
tekerlekli sandalyeyi kimin kazandığı belli oldumu?bilgi verirseniz sevinirim
hulya0606 merhabalar,
Hülya hanım sizde yukarıdaki gibi kargo bilgileri gönderiniz. Sizede bir tane göndermeye karar verdik.

Teslim edilecek sandalye: http://www.medikal-urunler.com/tekerlekli-sandalye/tekerlekli-sandalye-katlanir-ekonomik.html

Konuya İlginiz ve güzel mesajlarınız için herkeze teşekkür ederiz...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
3GEN Sağlık ürünleri konuda bir adet tekerlekli sandalye hediye edeceğini söylemişti ama bu sayı ikiye çıkmış. :) Alpercim bu duyarlı ve bonkör davranışın için seni yürekten tebrik ediyorum. Gönlüm tüm ihtiyacı olan kişilerin sandalye v.b gibi medikal ihtiyaçlarının tamamının devlet tarafından karşılanmasından yana. Ve fakat devlet bu ürünlerin bir kısmını oda sosyal güvencesi olanların ufak bir yüzdeliğini karşılıyor. Tekrar teşekkür eder, yaşam boyu tüm dilek ve isteklerinin gerçek olmasını temenni ederim.

medikalurunler

Üye
Üye
Halil abi ben ve firma çalışanlarıda sana teşekkür ediyoruz. Bu şekilde bir platformu web alemine kattığın içinde bir çok teşekkürü zaten hak ediyorsun. Bende tüm forum üyelerine ve sana; hayatınızda mutluluklar diler çalışmalarınızda başarılar dilerim.

3GEN Sağlık ürünleri konuda bir adet tekerlekli sandalye hediye edeceğini söylemişti ama bu sayı ikiye çıkmış. :) Alpercim bu duyarlı ve bonkör davranışın için seni yürekten tebrik ediyorum. Gönlüm tüm ihtiyacı olan kişilerin sandalye v.b gibi medikal ihtiyaçlarının tamamının devlet tarafından karşılanmasından yana. Ve fakat devlet bu ürünlerin bir kısmını oda sosyal güvencesi olanların ufak bir yüzdeliğini karşılıyor. Tekrar teşekkür eder, yaşam boyu tüm dilek ve isteklerinin gerçek olmasını temenni ederim.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Firmanızı göstermiş olduğu duyarlı davranışından dolayı canı gönülden kutlarım

çhehov

Üye
Üye
çhehov merhabalar,
Kargo bilgilerini rica ediyoruz. Açık adres teslim alıcak sahıs irtibat numarası.

hulya0606 merhabalar,
Hülya hanım sizde yukarıdaki gibi kargo bilgileri gönderiniz. Sizede bir tane göndermeye karar verdik.

Teslim edilecek sandalye: Tekerlekli Sandalye :: Tekerlekli Sandalye - Dolma Teker-Katlanır Ekonomik - Medikal Ürünler

Konuya İlginiz ve güzel mesajlarınız için herkeze teşekkür ederiz...

öncelikle firmanıza ve halil yılmaz'a çok teşekkür ediyorum. sandalye bağışı gerçekten hak eden ihtiyaç sahibi bir engelliye verildi. iletişim bilgilerini öm le bildirdim. çok teşekkürler

medikalurunler

Üye
Üye
Hülya hanımda gönderdi bilgileri. Yarın gün içinde kısmetse kargoluyoruz. Yani bir aksilik olmazsa perşembe günü gün içinde elinizde olur. Dilerseniz kargo takip numarasıda talep edebilirsiniz.

hulya0606

Üye
Üye
peki hangi kargo ile gelecek.kargo takip numarasını nerden talep edebiliriz.çok tşk ederim ilgililere ve böyle bir sandalye yolluyacağı için medikal ürünlere.ALLAH razı olsun.Gerçekten buna çok ihtiyacım vardı.

DÜŞ GEZGİNİ

Üye
Üye
Medikal firmaları kar amaçlı kurulmuş yerlerdir. Bu türden özel kuruluşların bağış yaptığını bu güne kadar görmedim. 3GEN Sağlık ürünleri yaptığı bu bağışla herşeyin para olmadığını göstermiş oldu. Aynı sektörde olan diğer medikalcilerdende aynı sosyal duyarlılığı bekler, medikal-urunler.com'daki yüreği güzel insanlara teşekkür ederim. Dilerim yaşamınızda her anlamda (maddi, manevi) kazanç yağmuruna boğulursunuz....

Tekerlekli Sandalye