memura yapılan ek zam engelli maaşını

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

terlikcidede03

Üye
Üye
engelli maaşını kapsarmı cünkü pazartesi müjde gelebilir denmiş külüsten

septik

Editör
Editör
Memura yapılan zam oranı kadar engelli maaşlarınada zam yapılır.

Elif altin

Üye
Üye
Bence seçimden sonra evde bakım ücretleri ve engelli maaşları asgari ücret düzeyine yükseltilecek. Ve de özel eğitim alan çocuklarımızın ders saati yükseltecek.
Demokrat dedem yapar 👍
Herkes yerli araba yada başka şeylerden bahsederken geçim derdinden bahseden tek aday demokrat dedem🤟. Ne kdr araba da olsa o da olsa bu da olsa alamadiktan sonra ne olur. O araba alamayıp o ücretli yollardan gecemedikten sonra yapsa ne olur😏

Doğan_ayd

Üye
Üye
Yine siyasete girdik abi hic kimse demesin x pari gelirse maas kesilecek y parti gelirse zam gelecek diye bu verilen ödemeler anayasaya göre bizim hakkımız ki bu uluslararası engelliler haklari sözleşmesine göreve verilmesi gerekiyor kesilirse demek ki ya gelirin yükselmiş ya da olmaması gereken bir durum çıkmış ortaya şimdiye kadar onca engelli arkadaşımızın yeni yönetmeliğe göre haklari olmasına rağmen neden kesildi o zaman da diyin y parti z parti

Elif altin

Üye
Üye
Yine siyasete girdik abi hic kimse demesin x pari gelirse maas kesilecek y parti gelirse zam gelecek diye bu verilen ödemeler anayasaya göre bizim hakkımız ki bu uluslararası engelliler haklari sözleşmesine göreve verilmesi gerekiyor kesilirse demek ki ya gelirin yükselmiş ya da olmaması gereken bir durum çıkmış ortaya şimdiye kadar onca engelli arkadaşımızın yeni yönetmeliğe göre haklari olmasına rağmen neden kesildi o zaman da diyin y parti z parti
Sana bisey diyim mi gerçekten senin gibi düşünüyorum bu uluslararası hak inan partiyle hiç bir alakası yok. Ama siteye girip okudukça sinir oluyorum şu gelirse kesilecek bu günleri ararsınız gibi gerçekten sinir oluyorum. Yani elinin altında net var ac bir oku ya hadi bı kitap bişey okumuyorsun onu bari yap. Bu sefer bende inada böyle bişey yazdım. Tarafını belli etmem kolay kolay partizanlık ta yapmam ama bu sefer cidden sinir olduğum için yaptım açıkçası🙋

mert

Üye
Üye
Bencede belkide 14 mayısta son engelli ve son evde bakım maaşı alıyor olabiliriz chp gelirse engelli ve evde bakım maaşını unutunnnnn
bu kadarda karamsar olmayın özge hanım bardagın boş tarafına bakıyorsunuz birde dolu olan tarafa baksanız iyi olur özge hanım

edo24

Üye
Üye
Bencede belkide 14 mayısta son engelli ve son evde bakım maaşı alıyor olabiliriz chp gelirse engelli ve evde bakım maaşını unutunnnnn
CHP gelirse maaşları kesmezse burada ben bir çamur atanım diye chp ye oy verenlerden ben dahil ÖZÜR DİLEYECEKSİN tutturmuşsunuz bozuk plak gibi yok maaşlar kesilecekmiş yok unutun daha bir sürü saçma sapan laflar buna ancak sen ve senin gibi kıt düşünenler inanır KORKMA kimse maaşları kesmez şu BİATI bırakın DEĞİŞİM ŞART

Özge52

Üye
Üye
bu kadarda karamsar olmayın özge hanım bardagın boş tarafına bakıyorsunuz birde dolu olan tarafa baksanız iyi olur özge hanım
Yo ben karamsar değilim sadece fikrimi söyledim hani arkadaş söylemiş ya uluslararası engelliler hakkı partiyle alakalı değil diye şunuda söylüm parti tutmuyorum ama akp den önce bu uluslararası engelliler sözleşmesi yokmuydu önceden neden verilmedi bu maaşlar AKP gelince verilmeye başlandı sadece düşüncemi söyledim

Elif altin

Üye
Üye
🐑🐑🐑🐑🐑🐑
Yo ben karamsar değilim sadece fikrimi söyledim hani arkadaş söylemiş ya uluslararası engelliler hakkı partiyle alakalı değil diye şunuda söylüm parti tutmuyorum ama akp den önce bu uluslararası engelliler sözleşmesi yokmuydu önceden neden verilmedi bu maaşlar AKP gelince verilmeye başlandı sadece düşüncemi söyledim
Gerçekten bu konulara girmek istemiyorum ama cidden sizi sürekli görüyorum ee ben parti tutmuyorum ama bu hükümet getirdi bu maaşı ve de konulara ara ara yazıyorsunuz akp giderse bu maaşı unutttun daha göremezsiniz gerçekten siz büyük ihtimal paralı trollerdensiniz. İyi gibi duruyorsunuz ama sürekli bir kötüleme kimse burada maaslarla ilgili bişey yazmıyor siz araya girip eee CHP gelirse unutun yazmışsınız.gercek bir troll.

Son düzenleme:

Poyraz78

Üye
Üye
Ay
🐑🐑🐑🐑🐑🐑

Gerçekten bu konulara girmek istemiyorum ama cidden sizi sürekli görüyorum ee ben parti tutmuyorum ama bu hükümet getirdi bu maaşı ve de konulara ara ara yazıyorsunuz akp giderse bu maaşı unutttun daha göremezsiniz gerçekten siz büyük ihtimal paralı trollerdensiniz. İyi gibi duruyorsunuz ama sürekli bir kötüleme kimse burada maaslarla ilgili bişey yazmıyor siz araya girip eee CHP gelirse unutun yazmışsınız.gercek bir tay

Erkancan3434

Üye
Üye
Bence seçimden sonra evde bakım ücretleri ve engelli maaşları asgari ücret düzeyine yükseltilecek. Ve de özel eğitim alan çocuklarımızın ders saati yükseltecek.
Demokrat dedem yapar 👍
Herkes yerli araba yada başka şeylerden bahsederken geçim derdinden bahseden tek aday demokrat dedem🤟. Ne kdr araba da olsa o da olsa bu da olsa alamadiktan sonra ne olur. O araba alamayıp o ücretli yollardan gecemedikten sonra yapsa ne olur😏
sizin gibiler oldukça engelliler 2400 TL geçinmeye mahkumdur hala olacağını var sayıyorsunuz engellileri kimse kayda almıyor artık bunu sizde bilin avrupa ülkelerinde engelliler tek odalı ev engelli arabası üstüne rahat iş maaş veriyorlar araştırın

Poyraz78

Üye
Üye
🐑🐑🐑🐑🐑🐑

Gerçekten bu konulara girmek istemiyorum ama cidden sizi sürekli görüyorum ee ben parti tutmuyorum ama bu hükümet getirdi bu maaşı ve de konulara ara ara yazıyorsunuz akp giderse bu maaşı unutttun daha göremezsiniz gerçekten siz büyük ihtimal paralı trollerdensiniz. İyi gibi duruyorsunuz ama sürekli bir kötüleme kimse burada maaslarla ilgili bişey yazmıyor siz araya girip eee CHP gelirse unutun yazmışsınız.gercek bir troll.
Aynen hepsi koyun aklı kıt.. at gözlüklü gizli troll..akp devlet değil...gelip geçer devlet esastir... Bunu unutmayın. Hâlâ yok para kesilecek yok bu kesilecek vs zaten akp halkını fakir edip üç kuruş sosyal yardıma muhtaç bırakmış bir zihniyet. Goruyorum burada yazanları okudukça akıl sağlığım bozuluyor...biraz mantık akıl zeka olsun insanda..yeter yazmayın.

Elif altin

Üye
Üye
sizin gibiler oldukça engelliler 2400 TL geçinmeye mahkumdur hala olacağını var sayıyorsunuz engellileri kimse kayda almıyor artık bunu sizde bilin avrupa ülkelerinde engelliler tek odalı ev engelli arabası üstüne rahat iş maaş veriyorlar araştırın
Avrupa'ya git o zaman
Aslında biraz dusunsen engelli ve engelli hakları için böyle dediğimi anlarsın ama gözlüklerin var haklısın neyse yeter

şevket 45

Üye
Üye
AKP'den önce engellilerin 3 ayda bir aldığı maaşları vardı bununla beraber Avrupa Birliği projeleri kapsamında Avrupa Birliği komitesi dedi ki bana proje sun sana katkı sunayım sunulan projelerin içerisinde bir tanesi evde bakım maaşı bunun dışında net bildiğim yargı vardı ama Avrupa Birliği yargıya her yıl yapmış olduğu ödeneği 6-7 sene önce kestiler gerekçe de şu ben sana yargıyı düzelt diye ödenek yapıyorum ama sen bunu düzeltmedin diyerekten kestiler ya bunların bütün hepsini tamamını Avrupa Birliği ödüyor anlamında demiyorum Bir miktarını katkı sunuyor yargı için yıllık 70 milyon euro yardım yapıyordu tabii evde bakımla beraber gelir kriteri getirildi bu gelir kriteriyle beraberinde engelli maaşlarının büyük çoğunluğunun kesildiğini görüyoruz özetlersek yok chp gelirse kesilecek diye böyle bir algı oluşturmak yanlış umarım çok daha iyisi olacak

Özge52

Üye
Üye
🐑🐑🐑🐑🐑🐑

En azından yediğim kaba pislemiyorum hem siz neden benle bir diyaloğa girme çabasındasınız anlamadım bana biri bişey sordu cvp verdim karamsar olmadıma dair size ne lütfen benimle muhatap olmayın çünkü ben sizinle muhatap olmak istemiyorum ben sizinle ilgili bir diyaloğa girmiyorum farkındaysanız enson ki diyalogtan sonra ayrıca yazıyı mert beyin sorduğu cvpa göre yazdım sizlik bir durum yok

Elif altin

Üye
Üye
En azından yediğim kaba pislemiyorum hem siz neden benle bir diyaloğa girme çabasındasınız anlamadım bana biri bişey sordu cvp verdim karamsar olmadıma dair size ne lütfen benimle muhatap olmayın çünkü ben sizinle muhatap olmak istemiyorum ben sizinle ilgili bir diyaloğa girmiyorum farkındaysanız enson ki diyalogtan sonra ayrıca yazıyı mert beyin sorduğu cvpa göre yazdım sizlik bir durum yok
Ben o kaptan yemiyorum kimin yediği apaçık ortada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye