Mısırda En Az 50 Ölü Var!

sirino

Üye
Mısırdaki ölü sayısı 50 e ulaştı

Mısır'da darbe sonrası gerilim çatışmalara dönüştü. Başkent Kahire ve diğer kentlerde Mursi yanlıları ile karşıtları arasındaki çatışmalarda 50 kişi hayatını kaybetti, 300'den fazla yaralı var.
Müslüman Kardeşlerin "darbeye direnin" çağrısından sonra çatışmalarla sarsılan Mısır geceyi hareketli geçirdi. Kahire'de 6 Ekim Köprüsü üzerindeki çatışmalar askerin devreye girmesiyle son buldu. İskenderiye ve Süveyş'te ise Mursi yanlıları ve karşıtları arasındaki çatışmalar gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü. Kahire dahil ülkenin çeşitli kentlerinde yaşanan çatışmalarda en az 30 kişinin hayatını kaybettiği öğrenildi.

Kaynak: Radikal.com.tr

alakasi

Üye
Üye
demokrasi getiri yorlar normaldir daha binleri on binleri bulur allah bu darbecilerin batılı haclıların belasını versin müslüman biri darbe yapsa laiklik elden gidi yor şeri yat geliyor diye dünya ayaga kalkar yer yerinden oynar batıdan tek çıt yok çünki onayları olmasa batının parmagı olmadan kimse darbe yapa maz mursiyi devirdiler müslüman diye yerine hristiyan birini atadılar tıpkı ırakta sadamı devirim düşmanı azınlık olan tala baniyi cumhur başkanı seçtirdikleri gibi kukla birini atayıp ipler ellerinde olsun istiyorlar yok sa % 70 le gelen biri dar beyle gitmez

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Tahrir meydanına erken gidenin darbe yaptığı ülke oldu Mısır. Bu neyin kafası anlamıyorum. 40 yıllık diktatörü halk ayaklanmasıyla düşürdünüz, seçimle iktidara biri geldi. Aradan 1 yıl geçti hooppp onuda aşağı alalım. Neden? Çünkü demokrasi bu insanlara fazla geliyor. Alışmışlar kafalarına sürekli birilerinin vurmasına.Ben batılı güç vs söylemini kabul etmiyorum. Siz eşek olduktan sonra sırtınıza semer vuran çok olur.

Tekerlekli Sandalye