Miyastenia Gravis, Opere Timoma hastasıyım hastalık hakkında bilgi almak isteyen...

• Konuyu başlatan ENB ÜYESİ
  • Başlangıç tarihi
E

ENB ÜYESİ

Guest
SELAM ARKADAŞLAR BEN 10 YILDIR MİYASTENİA GRAVİS HASTASIYIM 7 YILDIR ÇOK İYİYİM MG NİN HER AŞAMASINI YAŞADIM BİLGİ PAYLAŞIMI İSTEYEN ARKADAŞLAR YAZABİLİR VEYA ARAYABİLİR suleymankeskiner@hotmail.com 0542 646 44 63

E

ENB ESKİÜYESİ

Guest
Merhaba 7 yıldır çok iyiyim derken herhangi bir ilaçmı kullandınız birazdagha geniş bilgi verebilirmisiniz lütfen?

E

ENB ESKİÜYESİ

Guest
MERHABA BEN TEDAVİDE MESTİNON,PREDNOL.İMURAN,PLAZMAPERES,İMMUGLOBOLİN,OPERE TİMOMA,VE RADYOTERAPİ ALDIM ŞİMDİ ÇOK İYİYİM BENİM HER ŞEHİRDE MG Lİ ARKADAŞLARIM VAR MSN VE TELEFONUMU YAZIYORUM TELEFONUN VADOFON İSE BANA ÇAĞRI AT BEN SENİ ARARIM. 0542 646 44 63 suleymankeskiner@hotmail.com

E

ENB ESKİÜYESİ

Guest
Merha sevgili müzisyen, msn'de görüşürüz bende çok isterim ama şu bi gercek ki bu hastalık sadece ikimizden ibaret değil binlerce kişi var aynı hastalığı yaşayan. msn de yada telefonla görüşmede sadece ben bilgi alırım. Oysa Forumda yazışsak ve sen detayları anlatsan bu mesajı 100 lerce hatta binlerce kişi okur ve bilgilenir.

O yüzden sevgili müzisyen kardeşim buradan devam edelim aktaracağın bilgiler hem beni aydınlatmış olur hemde bu mesajları okuyan okuyacak olan binlerce insanı aydınlatmış olur.

Sorularıma gelince mesala bu tedavileri gecirmeden önce hastalığın ne aşamadıydı? tekerlekli sandalye kullanıyormuydun mesela? tedaviden sonra tam olarak nasıl bir ilerleme düzelme sağladın? tedavin toplamda ne kadar sürdü?

E

ENB ESKİÜYESİ

Guest
ARKADAŞIM BEN BURDAN BAŞKA 2 AYRI SİTEDEDE AYLARCA YAZDIM VE PEK ÇOK KİŞİYE HER KONUDA YARDIMCI OLDUM AMELİYATTAN KORKANLARI BİLE İKNA ETTİM BİZZAT KENDİM ZİYARETLERİNE GİDEREK VE AYRICA BU AĞUSTOS AYINDA Bİ TANIŞMA DÜZENLEYİP ANKARADA BULUŞUP PİKNİK BİLE YAPTIK. BEN BU HASTALIĞA YAKALANMADAN ÖNCE ÇOK AKTİF BİRİYİDİM MAALESEF YERE DÜŞÜPTE KALKAMAYANA KADAR DOKTORA GİTMEDİM GÖZ KAPAĞI DÜŞMESİYLE BAŞLAYIP BACAKLARIMA KADAR GELDİ VE TAM Bİ FELÇLİ GİBİ BENİ 2 KİŞİ TAŞIMAYA BAŞLADI FAKAT HİÇ TEKERLEKLİ SANDALYE KULLANMADIMVE ÇOK UZUN Bİ TEDAVİ YAKLAŞIK 2 YIL SÜRDÜ ŞİMDİ ÇOK İYİYİM Bİ KAMU KURUMUNDA ÇALIŞIYORUM VE AYRICA MÜZİSYENLİK YAPIYORUM AYRICA KENDİLERİ MG OLAN 2 DOKTOR ARKADAŞIMDA VAR BURDAN ELİMDEN GELDİGİ KADAR SORULARINIZA CEVAP VERECEĞİM.GÖRÜŞMEK ÜZERE MG SİZ YILLAR.suleymankeskiner@hotmail.com

E

ENB ESKİÜYESİ

Guest
Merhaba sevgili müzisyen, yazdıkların insana yaşama sevinci veriyor.Smile
Şunu da sorayım mesela şu an desteksiz yürüyebiliyorsun ev içinde duvarlara vs tutanmadan yada dışarda sokakta yürürken destek alıyormusun yada merdiven çıkabiliyormusun? kusura bakma biraz çok soru soruyorum ama anlayışla karşılayacağını umuyorum.

E

ENB ESKİÜYESİ

Guest
SEVGİLİ DÜŞ GEZGİNİ BEN İL ÖZEL İDAREDE ESKİ KÖY HİZMETLERİNDE İŞCİ OLARAK ÇALIŞIYORUM VE DÜĞÜNLERE GİDİYOR BAĞLAMA VE ORG ÇALIP SAATLERCE TÜRKÜ SÖYLÜYOR AYRICA 6 AY ÖNCESİNE KADAR BURADA BİR YEREL KANALDA KIRŞEHİR TV DE ÇOK ÜZUN YILLAR CANLI MÜZİK PROGRAMI YAPTIM .NE MERDİVEN NE DESTEK HİÇ DESTEK ALMADAN BEN FUTBOL OYNAYACAK HALDEYİM MİYASTENİA GRAVİS Mİ O DA NEYMİŞ BEN ONU TUŞA GETİRDİM.İNŞALLAH TÜM MG LER BENDEN DAHA İYİ OLURLAR. 0542 646 44 63 suleymankeskiner@hotmail.com

Tekerlekli Sandalye