Muhtaç Durumdaki Vatandaşlar İçin Kurulacak Fon'dan Yardımlar yapılacak

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yahu arkadaşlar gazete haberlerine dayanarak kendinizi yormayınız. Çok açık söylüyorum. Hürriyet, Milliyet dahil yılların kurumsallaşmış siteleri dahi sırf ilgi çekmek için sallama haber yapıyor. Daha geçen engellilere verilen bakım ücretini sanki yeni bişeymiş gibi "2014 te engelliye bir asgari ücret maaş" diye halka yutturmaya kalkışıyorlar.

kosovali1

Üye
Üye
yani orana göre bakım maaşı diye çıkan haber yalanmı

septik

Editör
Editör
Kosovalı
Anlatamıyoruz sanırım dün neyse bugünde o şimdilik değişen hiçbir şey yok sadece söylentiden ibaret yeni yasa ve yönetmelik yayınlanır her sorumuza net cevap alırız şimdilik sabırlı davranarak beklemek zorundayız.
Şu olur bu olur olmaz diye kimsenin net bir açıklama yapacak durumu yok herkes gibi sadece basında geçen konulara yorum yapmaktan ibaret ortada resmi bir açıklama yok resmi açıklama olduğu zaman zaten sitemizde yayınlanır bilgilendiririz.

serbetcimehmet

Üye
Üye
arkadaşlar benim kardeşimin yüzde seksen şizofreni raporu var bakım maaşı alıyoruz şimdi dahamı yükselcek maaşlarımız?

selam :

tam olarak nedir bunun içeriği :

benim engelli yatalak 21 yaşındaki oğlumun kalıcı rapor oranı %99 olup evde bakım ücreti 730.21 lira almakta olup 2022 maaşı almaktayız buradan yola çıkarak verebileceğiniz bilgi nedir bana

saygı ve sevgilerimle

kosovali1

Üye
Üye
seviyeye göre bakım maaşı nezaman başlıyacak bilen varmı arkadaşlar

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
kosovalı denk geldiğin her konunun altına aynı soruyu sorma. Bu hem forumu kirletir hemde gereksiz bir efor olur. Sorunu anlayan bilen varsa zaten cevap verir. her konunun altına aynı soruyu yazarak daha erken yanıt alamazsın.

gülümse_hayata

Üye
Üye
kosovalı kardeş böyle bir açıklama yapıldı fakat hiç bir ilerleme olmadı haberden ibaret kaldı buna yapabileceğimiz birşey yok. Bende senin gibi haberi okudum ve sitemizde paylaştım olası bir gelişmede yine paylaşırım ama şuan malesef bir değişiklik yok olası durumlar aynen devam ediyor.

Tekerlekli Sandalye