Ne Zaman emekli olabilirim

spartacus

Üye
Üye
Mrblar ben 2014 Mayısta işe başladım.Yüzde 40 rapor aldım.Şu anki işime yıpranma verildi yani her dört yıl da 1 sene ek veriliyor.Bu durumda nezaman emekli olabilirim. Teşekkürler şimdiden.

otomasyoncu

Üye
Üye
4528da7eea737d89e9c7442b70fbf048.jpg

MI 4LTE cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

suden

Üye
Üye
merhabalar özellikle bir konuya değinmek istiyorum biz engelliler maalesef birlik olmayı beceremiyoruz olana razı oluyoruz kimse düşürülen maaşlara ses çıkaramıyor hepimiz vergi indirimiyle emekli olmanın derdindeyiz değil mi? bir gün hepimiz emekli olacağız 2000 sonrası işe girenler vergi indiriminden yararlanıp emekli olduğumuzda maaşlarınızı hesapladığınızda 700 küsür çıkan maaşlara kimse itiraz etmiyor hepinizin alacağı rakam bu neden yüzlerce üyesi olan bu sitelerde kamuoyu oluşturulmuyor neden ses gelebilecek bir eylemi yapabilecekken suskun kalıyoruz her konuda sesi çıkanlar bir şekilde haklarına kavuşuyor sorunlarımız neler 2022 maaşları neden engelli ailelerinin gelirleriyle kesiliyor engelli aileye muhtaç bırakılıyor neden vergi indirimiyle erken emekli hakkı tanındığı halde düşük maaşa tabi tutulıyor bunlar için birlik olamazmıyız sayın Halil yılmaz ve diğer yöneticiler bir başlangıç yapılsa iyi olmaz mı ? ne zaman bir komuoyu oluşuyor o zaman harekete geçiliyor yani ağlamayan çocuğa ....... misali saygılar

Tekerlekli Sandalye