Nisan 2016 Evde Bakım Maaşı Yatan İller

alekx

Üye
Üye
kafanıza göre stelere bakıp yanlış bilgi vermeyın orası yatt burası yattı dıye rize yatmadı

ramke84

Üye
Üye
2016 Nisan Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan iller
(Engelliler.gen.tr)

08.04.2016
1- Tokat
2- Kırşehir
3- Karabük
11.04.2016
4- Konya
5- Kahramanmaraş
6- Malatya
7- Bilecik
8- Kırklareli
9- Aksaray
10-Erzurum
12.04.2016
11-Denizli
12-Antalya
13-Artvin
14-Balıkesir
15-Çankırı
16-Hatay
17-Afyonkarahisar
13.04.2016
18-Zonguldak
19-Ankara
20-Mersin
21-Sivas
22-İstanbul
23-Bursa
24-İzmir
25-Muğla
26-Kocaeli
27-Diyarbakır
28-Sakarya
29-Gaziantep
30-Samsun
31-Eskişehir
32-Manisa
33-Tekirdağ
34-Şanlıurfa
35-Osmaniye
36-Bayburt
15.04.2016
37-Çanakkale
38-Kutahya

ramke84

Üye
Üye
Arkadaslar önemle sizden ricam, doğruluğunu teyid etmediğiniz illerin yattı bilgisini paylaşmayalim. Diğer sitelerin paylaştıkları o sitenin yöneticilerini baglar, burda en hızlı ve en doğru şekilde üyelerimize bilgilendirmenin vizyonumuz olduğunu birkez daha paylaşmak istedim anlayışıniz için şimdiden teşekkür ediyorum.

aft

Üye
Üye
Arkadaşlar bursa da maaş yattımı ben hesapta göremiyorum

gezegen

Üye
Üye
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı. Kardeşim 0452 233 93 77 numarayı arayıp evde bakım maaşının ne zaman yatacağını sor bilgi verirler.

Bu Ordu numarası ben Ordu / Ünye'de yaşıyorum ünye dekini arasam olur mu bir de nasıl soracam daha önce hiç aramadım da ?

Black16

Üye
Üye
kafanıza göre stelere bakıp yanlış bilgi vermeyın orası yatt burası yattı dıye rize yatmadı

Hemen eleştiri yapmanıza gerek yok. Ben bilgilendirme amaçlı paylaşım yaptım. Yattı demedim yatmış dedim. Çoğu sitede de Aydın ve Rize illeri yatmış olarak görünüyor. İnsanlık yaptık , bu paraya insanların ihtiyacı var.

Black16

Üye
Üye
Arkadaslar önemle sizden ricam, doğruluğunu teyid etmediğiniz illerin yattı bilgisini paylaşmayalim. Diğer sitelerin paylaştıkları o sitenin yöneticilerini baglar, burda en hızlı ve en doğru şekilde üyelerimize bilgilendirmenin vizyonumuz olduğunu birkez daha paylaşmak istedim anlayışıniz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Ramke 84 insanları bilgilendirme amaçlı paylaşım yaptığımı, maaşların yattığını değil yatmış olduğunu söylediğimi yinelemek istiyorum.

Black16

Üye
Üye
Bu Ordu numarası ben Ordu / Ünye'de yaşıyorum ünye dekini arasam olur mu bir de nasıl soracam daha önce hiç aramadım da ?

Kardeşim ben aradım numarayı,sordum. Ordu evde bakım maaşının pazartesi günü yatacağını söyledi. İnternet bankacılığından falan hesabını kontrol et. İnşallah en kısa sürede yatmayan illerin hepsi yatar.

gezegen

Üye
Üye
Kardeşim ben aradım numarayı,sordum. Ordu evde bakım maaşının pazartesi günü yatacağını söyledi. İnternet bankacılığından falan hesabını kontrol et. İnşallah en kısa sürede yatmayan illerin hepsi yatar.

gerçek mi diyorsun kardeşim orduyu mu aradın sana tam olarak ne dediler?

gezegen

Üye
Üye
Gerçek kardeşim gerçek. Telefonu açan bayan dedi ki; Ordu evde bakım maaşı pazartesi günü yatacak.

Teşekkür ederim bende aradım az önce ses kaydı çıktı numarayı biliyorsanız tuşlayın bilmiyorsanız bekleyin falan dedi bekledim sonra meşgule düştü

Black16

Üye
Üye
Teşekkür ederim bende aradımxaz önce ses kaydı çıktı numarayı biliyorsanız tulayın bilmiyorsanız bekleyin dedi bekledim sonra meşgule düştü

Rica ederim. Kardeşim sen hesabını falan yine de kontrol et belli mi olur yatar falan aklında bulunsun.

gezegen

Üye
Üye
Rica ederim. Kardeşim sen hesabını falan yine de kontrol et belli mi olur yatar falan aklında bulunsun.

Telefonumdaki banka uygulamasından sürekli bakıyorum hala yatmadı bu hafta sonu açıköğretim sınavına girecem param yok cuma ya kadar yatar diyordum ama yatmadı bakalım ne yapacam.Sen de çok ilgilendin çok teşekkür ederim.Affına sığınarak soruyorum sen ne iş yapiyosun bu sayfanın yöneticisi misin?

Black16

Üye
Üye
Telefonumdaki banka uygulamasından sürekli bakıyorum hala yatmadı bu hafta sonu açıköğretim sınavına girecem param yok cuma ya kadar yatar diyordum ama yatmadı bakalım ne yapacam.Sen de çok ilgilendin çok teşekkür ederim.Affına sığınarak soruyorum sen ne iş yapiyosun bu sayfanın yöneticisi misin?

Ben sayfa yöneticisi değilim. Amacım insanlara yardımcı olabilmek.

aft

Üye
Üye
Bursalı arkadaşlar paranızı çektinizmi yattı diye yazılmış benim hesapta görünmüyor

Tekerlekli Sandalye