ntv alt yazı sayları 9 milyona ulaşan engelli vatandaşlar için üç ayaklı istihdam

marcus_oredius

Üye
Üye
kusurluk birşey yok hepimiz gerginiz hepimizin hayalleri var umutları var. şurda sayılı gün kalması belirsiz zamandan daha çok geriyor insanı. umarım istediğin olur kaya86. bunun için hep dua ediyorum.

blues

Üye
Üye
bencede haklısın. umarımşu yeni çıkan diaynet kadroların memurluğa cevirilecek haberi boş olmaz. ancak benim kızdığım medyanın ve özürlü derneklerin (teday başkanı) ömssyi sanki bir utanç gibi lanse etmesi. daha zorluklar yaşadığımız dönemleri hemen unutuldu ileriye doğru bir adım atıldığında bunu geriye çekmek için ellerinden geleni yapıyorlar. buna üzülüyorum.
bu tip adamlar tabirim bu mesaja yazılmış bir cevaptı..ben tam yazarken senin mesajın araya girdiği için sanki seni kastediyorum gibi gözüktü..

Kaya86

Üye
Üye
yukarıdaki msjdan sonra saygı sözcüğü biraz ayıp kaçtı bence kaya86. sizce yalancılıkla suçlamak en büyük saygısızlık değil mi?

Böyle bir haber beklediğim için hakkaniyet'ten kaynak istedim. Tvden izlemiş ben orasını atlamışım. Ntv nin sitesinde bulamadığım için Kaynak göstermesini istedim.

"senin tanıdıgın basbakan ondan mı diyanet kadrolarını açtı" bu lafım hakkaniyet e idi. Tercihlerde büyük bir hayal kırıklığına ugradım ve istihdamla ilgili habere inanasım gelmedi.

hakkaniyet e yinede teşekkür ediyorum kaynak gösterdi. bu haberi almam iyi oldu.
kimseye yalancı demedim veya yalancılıkla suçlamadım. Saygısızlık buysa marcus_oredius o da sana kalmış birşey...

marcus_oredius

Üye
Üye
analdım hakaniyet kardeşim. demin dediğim gibi bekelnen bir süre olması herkezi geriyor. ben normalde 5-6 günde bir uyuyorum şu anda 8 gün oldu uyumayalı gerildim. eğer ben gerildiysem artık herkezi düşünemiyorum bile.

blues

Üye
Üye
Kardeşim bir pazar günü ntv de belgesel izlerken alt yazıda bu haberi gördüm.. Son günlerde yaşanan hayal kırıklıklarıyla moralleri bozulmuş olan engelli kardeşlerime moral olur düşüncesiyle paylaşmak istedim.. Benim de ÖMSS sürecinde eleştirdiğim noktalar var.. Fakat ilk defa yapılan bir sınav olması sebebiyle bazı aksaklıklar olacaktır ve de bu fıtridir(doğaldır).. Hiçbir şey bir anda kemal (mükemmel) noktasına ulaşmaz.. Daha öncede belirttiğim gibi bundan sonra hiçbir şey geriye gitmez daha da ileriye gider.. Süreç olgunlaşarak devam eder.. Medyada ve kamuoyunda bu meseleler konuşuldukça yazıldıkça olumlu olur diye düşünüyorum..Ayrıca başbakanı siz ne kadar tanıyorsanız bende o kadar tanıyorum.. Ben 37 yaşındayım başbakanı medyadan takip ediyoruz..bu minvalde benim tanıdığım başbakan üç dört bin kişinin ataması için bu yoğun gündemde ATO daki toplantıya katılmaz demiştim.. Bence bazı haberler verecektir diye tahmin ediyorum..
Bir başlık açtım ortalığı karıştırdım gibi oldu... Daha da Davosa gelmem..:) :)Pardon başlık açmam..:):) Verdiğim rahatsızlıktan dolayı herkeslerden özür diliyorum...

marcus_oredius

Üye
Üye
hakaniyet bu paylaşımın için teşekkür ederim. ve nice paylaşımın için konu açmanı dört gözle bekleyecem.

we have 1 minute, 2 minute but ı can spare a life time in waiting.

Tekerlekli Sandalye