ÖMSS 2. Alımlarında Yasal Engel Varmı?

haberci

Üye
Üye
Sn. Arkadaşlar yetkili biriyle Ömss 2.alımlarının olması için görüştüm o da Fatma Şahinle görüşmüş. Sn.Şahin kendisine 2.alımların önünde yasal engel olduğunu söylemiş. Böyle bir engel var mı varsa nerede geciyor? Acilen dönuş yapmanız mümkün olursa Ankarayla tekrar görüseyim.
Saygılar

Deatacita

Üye
Üye
bir yıl içerisinde iki defa alım yapılmaz. doğru söylemiş

ankilozanspondilit

Üye
Üye
Sen nasıl bir insansın anlamıyorum.Koskoca Aile ve Sosyal Politikalar Bakanına ulaşabilen birini tanıyorsun.Kendi ağzından yanıt alıyorsun.Hala inanmayıp.Nerde yazıyor haber diye bize soruyorsun.Ona inanmıyorsan neden görüştürdün o yetkili biriyle...Senin derdin nedir burdaki insanların ümidini kırmak mı kendine bi eğlencemi.

haberci

Üye
Üye
Sen nasıl bir insansın anlamıyorum.Koskoca Aile ve Sosyal Politikalar Bakanına ulaşabilen birini tanıyorsun.Kendi ağzından yanıt alıyorsun.Hala inanmayıp.Nerde yazıyor haber diye bize soruyorsun.Ona inanmıyorsan neden görüştürdün o yetkili biriyle...Senin derdin nedir burdaki insanların ümidini kırmak mı kendine bi eğlencemi.
Ben ilimin m.vekiline taleplerimizi ilettim; 2013 yılında 2. Alım olsun dedim. Sn.vekil de fatma hanıma sormuş. Fatma hanımda yasal engel var demiş. Ben de bu yasal engel nedir nerede geçiyor vekil beye sormadım kendim araştirayım dedim. Kpssde 2alım yapıliyor acaba biz de neden olmuyor? Arkadaslarım biliyorsa söylessinler ona göre mantıklı bi cevap vereyim dedim

Kendim için ve engelli kardeşlerim için çaba sarfettm. Kurumlara mail çektim. İmza kampanyası başlattık. Bakanlıklara twit yolladık ve hala çaba harcıyoruz.
Bu mu insanlarla dalga geçmek! Benim kim oldugumu insanlarla dalga gecmeyecgimi bu sitedekiler de idareciler de bilir.
2022 maaşıyla ilgili de bircok cabam oldu ve belki bu maası sen de alıyorsun ve utanmadan bana insanlığıma hakaret ediyorsun

İnsan ile hayvan arasındaki fark akıldır. Aklın da en büyük göstergesi mantıktır. Benim mesajımı anlayamiyorsan mantığın yetmiyorsa bari sus cahilliğin ortaya çıkmasın! Adam ol hakaret etme!

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Kimsenin kendi ilindeki milletvekili onun asker arkadaşı değil. Vekile telefonla yada mail yoluyla ulaşıyor ve o size dönüş yapıyorsa bu ona her soruyu soracağınız anlamına gelmez. Kaldıki vekil beyde yasal engeli tam olarak bilmeyebilir. Arkadaşımız kendi çapında didinerek bir şeyler yapmaya çalışıyor. Eleştirmiyor neden böyle olmuyor diye yakınmak yerine çözüm üretmeye çalışıyor. Herkes bunu yapsan emin olun şimdi konuştuğumuz hiç bir sorunu konuşmuyor olacaktık.

haberci

Üye
Üye
Allah razı olsun. Fiziki engeller yetmez gibi bir de manevi engellerle uğraşıyoruz.

derderbo

Üye
Üye
Kafada engel yoksa kişi engellide olsa Rabbimiz o kuluna engelleri aşma iradesinin yolunu mutlaka açmıştır.Bü yüzdendirki egelli arkadaşlarımızın işlerini büyük bir azim ve öz veriyle başarmaktadırlar.başarmanın ilk ayağı araştırarak doğru bilgiye ulaşmak sanırım anlıyan anlamştır.

Tekerlekli Sandalye