ÖMSS/2012 3.Ataması Hakkında Önemli Bilgi

bayramteacher

Üye
Üye
çok teşekkür ederim derderbo..2 gündür içimi kemiren bir dertti. umarım hak eden herkes atanır..saygıyla

derderbo

Üye
Üye
derderbo ben sadece şansımı sordum yazıyor zaten 480 kişi alınacak ortaöğretimden yanlışım yoksa 77 puanla bir yere girer miyim hizmetli veya memur olarak sadece bu yani tahmin de bulunabilirsin kabaca sansım nedir mesela
SEVME,ortaöğretimden sadece hizmetli alımına gidiliyor şansın yüksek tabiki.ayrıca heryere giderim derseniz şansınız dahada yükselir.

sevme_

Üye
Üye
değerli bilgilerin için sağol derderbo arkadaşım hepimiz için hayırlısı bu arada sadece hizmetliyi mi işaretlim tercih formunda yani memur kısmını işaretlemimi acaba sen sadece öota öğretim hizmetli alımına gidiyor dedin de

derderbo

Üye
Üye
değerli bilgilerin için sağol derderbo arkadaşım hepimiz için hayırlısı bu arada sadece hizmetliyi mi işaretlim tercih formunda yani memur kısmını işaretlemimi acaba sen sadece öota öğretim hizmetli alımına gidiyor dedin de
Zaten ortaöğretim kadroları sadece himetli olarak açıklandı ve tercihe çıkan kurumda MEB .Oyüzden memurluk şansınız yok.
Ancak önümüzdeki hafta içinde belki diğer kurumlarda baskı sonucu 3.atama için kadro açabilirler,geçensen bu sıralar 2.atamalar içinde böyle olmuştu.Şuanda ÖSYM menin tercih klavuzunu bekle.

sevme_

Üye
Üye
derderbo sana arkadaşım ben puanlardan bakarken içişleri bakanlığa 76 puanla hizmetli atanmış?? bu ne oluyor yani torpil mi geçiyorlar önceki atamalara bakıyordum 2012 ömss puanları yazıyor anlamadım şaşkınım cevap verirsen sevinirim

derderbo

Üye
Üye
derderbo sana arkadaşım ben puanlardan bakarken içişleri bakanlığa 76 puanla hizmetli atanmış?? bu ne oluyor yani torpil mi geçiyorlar önceki atamalara bakıyordum 2012 ömss puanları yazıyor anlamadım şaşkınım cevap verirsen sevinirim
torpille bir alakası yok 76 puanla atanan kadroya 76 puan üstü birisi tercihte bulunsaydı puanı yüksek olan atanırdı.o yüzden tercih çok önemli.

sevme_

Üye
Üye
derderbo değerli bilgilerin için sağol peki nasıl anlayacağız biz bu puanlarla nereye hangi puanla alım yapılıyor nerede yazıyor tercih formunda ben görmedim* yazarsan sevinirim yoksa şans da mı lazım:))

derderbo

Üye
Üye
Sevme;2.atamalarda tercih ettiğin kadrolara ve illere bak eğer senin puanından düşük bir puanla atanan olmuşsa ozaman haklısın ancak burda bu kadar soru sorcağına biraz ösym den 2.atamalarla ilgili araştırmanı yap cvbını bulursun
Artık sana cvp vermeyeceğim

sevme_

Üye
Üye
derderbo bilmediğimiz konular sana danıştık artık sana cevap vermeyeceğim diyorsun bu ne kadar kendini beğenmişlik bilsem sormam cevap vermezsen verme cok da umurumda idi be be alala bu msj da sakın cevap yazma kendine kategori yönetici yazmışsın sanki bütün sorunları çözdün birkaç soru sordum sadece sana ok beğenmişlik yapman burda SAKIN CEVAPTA YAZMA

akbar_han

Üye
Üye
arkadaşlar bu atama konusunda inşallah hakkımızda en hayırlısı neyse o olur. derderbo ben ömssp1:74,07679 puanda lise (düz lise) mezunuyum.. yüzdeye vurursak tahminen benim atanma şansdım nedir .birşeyler söyleyebilirmisin.cvb verirsen sevinirim.şimdiden tekrar teşekkür ederim derderbo... (BU GERÇEKTEN BENİM İÇİN ÖNEMLİ)

Bahar66

Üye
Üye
3. atamada hizmetli olarak okula atandım ama hiç memnun değilim arkadaşlar böyle olacağını bilseydim hiç terch etmeden sınava başvururdum sınav başvuru tarihi de bu gün doldu hem sınava girsem bile hizmetli kadrosuna girdiğim için kesin yine atamam olmazdı offf offf ki ne of araştrımadan etmeden hizmetli kadrosunu seçtim off yaa :(

Tekerlekli Sandalye