ÖMSS 2013/2. Alım İçin Destek

sessizlik_80

Üye
Üye
Arkadaşlar atanan arkadaşları tebrik ederim.Allah muaffak etsin.Atanamayan arkadaşlarımız için bir duyurum var.2013 yılı içinde 2. bir alım için kampanya düzenlemekteyiz.Ben memurlar.net üyesi olarak bu kampanyayı size duyurmayı bir borç bilirim.Destek vermeniz dileğiyle.....

sevme_

Üye
Üye
Sonuna kadar destek bize 1 yil içerinde 2 atana imkani taninmali mutlaka

YassaX

Üye
Üye
sessizlik_80 ; teşekkür ederiz. Güzel bir kampanya düşünülmüş. Gücümüz yettiğince destek oluruz. Ayrica ülkemizde peşpeşe 3 tane Seçim Olacağını da hesaba katarsak, bununda avantajları olacaktır. Umarım Herşey Gönlünüzce Olur

haberci

Üye
Üye
Arkadaşlar atanan arkadaşları tebrik ederim.Allah muaffak etsin.Atanamayan arkadaşlarımız için bir duyurum var.2013 yılı içinde 2. bir alım için kampanya düzenlemekteyiz.Ben memurlar.net üyesi olarak bu kampanyayı size duyurmayı bir borç bilirim.Destek vermeniz dileğiyle.....

kampanya nasıl olacak, ne tür bir eylem türü?
önerim:
bir metin, mesala: diyanet alımlarına diğer kurumlar da eklensin 20bin engelli mağdur olmasın... gibi bir başlık altında hazırlayıp tüm kurumlara yollayalım. mail kampanyası şeklinde
-herkes o metnin sonuna imza (ad soyad) eklesin.
-facebookta grup oluşturalım. varsa herkese duyurularım.

nacizane...

DREAM_LiFE

Üye
Üye
sessizlik_80; arkadaşım biz atananlarda elimizden gelince destek vermek isteriz.sonuçta bizde 1 hafta önce sizin gibi atanamayanlardık.atandık diye çektiğimiz sıkıntıları unutacak değiliz.hakkımızda ve hakkınızda hayırlısı ALLAH'tan..!

mr.boris

Üye
Üye
DREAM_LiFE;75355]sessizlik_80; arkadaşım biz atananlarda elimizden gelince destek vermek isteriz.sonuçta bizde 1 hafta önce sizin gibi atanamayanlardık.atandık diye çektiğimiz sıkıntıları unutacak değiliz.hakkımızda ve hakkınızda hayırlısı ALLAH'tan...!

Helal sana kardeşim.Düşüncelerine sonuna dek katılıyorum.Bende ne gerekiyorsa katılmaya hazırım.Umarım 2. bir yerleştirme daha olur.Yerleştirmede atanıp atanmayan arkadaşlarımızın bu harekete katılmasını bekliyorum.

657 yolcusu

Üye
Üye
kampanya son derece mantıklı,gereken neyse yapalım,bize verilen sözler binlence insanın umudu özel sektör bizleri adam yerin koymuyor..ve arkadaşlarımızı da bu kampanyaya destek alalım

tarık1

Üye
Üye
bende varım arkadaşlar sonuna kadar ne yapmam gerekiyorsa

secil

Üye
Üye
Bu kampanya ya bende katılıyorum,gereken ne varsa birlikte yapalım.Kamudaki açık doldurulsun bakanlar yada sorumlu kişiler verdikleri sözleri tutsunlar,arkadaşlar seçime kadar bişeyler yapmalıyız,yoksa bittiğimiz andır seçim sonrası..... ( atanan tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum yolları açık olsun.Allah bize de o günleri gösterir inşallah.)

sessizlik_80

Üye
Üye
Arkadaşlar bölük pörçük gitmek yerine birlikte hareket etmek en doğrusu bence,kimin arkasından gittiğimiz değil,hangi davanın arkasında yürüdüğümüz önemli,bu konuyla alakalı MEMURLAR.NET Engelli Memurlar ve Özürlü Memur Seçme Sınavına (ÖMSS) Girecek Adaylar-'Lisans,Önlisans,Ortaöğretim ve Kuraya Katılıp Atanamamış Üyeler, Tek Başlıkta Toplanıyoruz. başlığında birleşip davaya omuz vermek dileğiyle .... umarım bu yıl içinde bir alım daha gerçekleştiririz.

haberci

Üye
Üye
Arkadaşlar bölük pörçük gitmek yerine birlikte hareket etmek en doğrusu bence,kimin arkasından gittiğimiz değil,hangi davanın arkasında yürüdüğümüz önemli,bu konuyla alakalı MEMURLAR.NET Engelli Memurlar ve Özürlü Memur Seçme Sınavına (ÖMSS) Girecek Adaylar-'Lisans,Önlisans,Ortaöğretim ve Kuraya Katılıp Atanamamış Üyeler, Tek Başlıkta Toplanıyoruz. başlığında birleşip davaya omuz vermek dileğiyle .... umarım bu yıl içinde bir alım daha gerçekleştiririz.

kardeş link verebilir misin?

oktay0677

Üye
Üye
ben bu atmada yerleştim. ama ne gerekiyosa yapalım sonuna kadar desteğim... mail telefon sosyal medya.patlatalım arkadaşlar..

beroj13

Üye
Üye
arkadaşlar bende destek veririm 74 aldım yerleşemedim

sevme_

Üye
Üye
selam arkadaşlar arkadaşlar 2.alım olucak bu yıl ama engelli öğretmen ve imam hatipliler için eğer 3.alım olursa 2014 yılında olucak burda hep birlikte kampanya başlatmamız lazım acık cok var hala çünkü ama dediğim gibi bu yıldan geçti bir umut çünkü öğretmen ve imam hatipliler alınacak imam hatiplilerin puanları 30 yani insaf ey insaf bu kadar düşük puanla memur olunmaz yazık bu kadar ders çalışan insanlara emeklere yazıkkkkkk

derderbo

Üye
Üye
Sevme;umutsuz olma yoğun baskılar ve çeşitli görüşmeler var memurlar net engelliler bölümünde arkadaşlar iyi organize olmuşlar.inşallah bir sonuca varırlar.2013 ün son çeyreğinde bile olmasa 2014 ün ilk üç ayında %90 olur ömss ile son bir atama

Tekerlekli Sandalye