ÖMSS atamalarında belgelerini teslim edipte tebligat alan varmı?

faruks63

Üye
Üye
HayırLı oLsun ArkadaşLar..ßizim Daha Evrak tesLim tarihi Ayın 10'nunda ßitoyor :) hakkaten Komik 1 ay ßelge teslim tarihi olur mu.? Süreç Slow moŞul'u Andırıyor ßu bekleyişler çok anlamsız gereksiz , yersiz..! Evrak teslim tarihi maxsimum 2 hafta oLmaLıydı Neyse Hakkımızda hayırLısı oLsun ALLAH kazasız ßelasız İşe başLamamızı Nasip etSİn tkhk'a Atanan arkadaŞlar Az Daha Saßır :)

SOCİALWORKER

Üye
Üye
ne yazık kı bu ülke böle kimisi için kanun değişirken kimileri insan yerine bile konulmuyor :(

faruks63

Üye
Üye
Yapılan İş ÖzürLüler adına Çok Güzel Bir adım mamafih ßu kadar Ağır iŞlememeli tmm İlk defa yapılıyor ßazı aksaklıklar Sürecin ağır iŞlemesi Çok normal Artık herşey ߀LLi olmuş atamalar ßeLLi Evrak tesLim tarihi neden bu kadar Uzun sürüyor ki Öğretmen Atamalarına Bİr bak 10 gün içinde tercih , tercih sonucu Ve iŞe başlama Tüm bunlar 10 gün içinde olması manidar :)Ömss iLe Ehven-i şer yapıLamaz bile Ne oLursa oLsun ßu kadar sabrettik bekLedik Az biraz Daha beKleyeceğiz İşe başlama tarşhleri beLLi oLan arkadaşlara Şimdiden hayırLı olsun ALLAH utandırmasın ..

marcus_oredius

Üye
Üye
bende bunaldım ama şunuda anlamak lazım. bu ilk defa yapılması yanı sıra birçok evrakın da teğit edilmesi gerekmekte. biraz sabır diyorum lütfen

ervah

Üye
Üye
Arkadaşlar bir ay olsun beş ay olsun sonunda paşa paşa memur olacaksınız bunu düşünün ve bizler içinde dua edin bakın eylül ayına girdik 2, atamaları 4 gözle bekliyoruz.Bu ayda zannetmiyorum ama umut dünyası işte:)

marcus_oredius

Üye
Üye
zaten sürekli olarak duacıyız. umarım hayırlısıyla olur ervah kardeşim gönlündeki

hunter

Üye
Üye
buski 11 kişiden 7 kişi evrak teslim edip işbaşı yapacak,4 kişilik kadro boş kaldı ek kontenjanda doldurulacak açık kadro niteliği; 2 düz lise,1 önlisans (muhasebe mezunu),1 lisans-veznedar (iktisat mezunu),bakalım ek kontanjandaki tercih formunda olacak mı?? Kendi şahsi fikrim eylül'e yetişmez ama yıl sonuna kadar bu kadrolar için tercihler alınır hayırlısı olsun,inşallah hakedenler yerleşir..

marcus_oredius

Üye
Üye
atamadan dönen kadrolar ancak gelecek yılla kalır görüşündeyim. bunun nedeni bürokrasi. bu kadroların önce devlet personel başkanlığına bildirilip ordan işleme sokulmasıdır.

AxSİ

Üye
Üye
Erzurum MeM e atananlar değerlendirme için eylulun ikinci haftasını bekleyecekler...

cole08

Üye
Üye
arkadaşlar trt ye atama ne zaman olur bilen varmı

ali_aksoy26

Üye
Üye
Arkadaşlar gida tarim ve hayvanclk bakanliğindan tebligati gelen varmi. Cevaplariniz için teşekkürler

marcus_oredius

Üye
Üye
daha gelmedi bugün ulaşmaya çalıştım ancak kimseye ulaşamadım. daha önce aradığımda 2 ila 4 hafta süreceği söylendi.

faruks63

Üye
Üye
GeneL İtibariyle ßu ay Sonuna Kadar atanan tüm Arkadaşlar iŞe başlamış oLur Geçen Gün Tkhk yı aradım ßana ßu ayın Sonuna kadar yerLeştirmeleri yapmayı düşünüyoruz dedi..

ervah

Üye
Üye
2, tercihler hakkındaki ümüdim giderek sönüyor...Ama Sayın Başbakanım ''Ekim'' dedi.

hunter

Üye
Üye
açık kalan kadrolar mutlaka doldurulur ama ekim'De tercih çıksa bile işe başlama yılbaşını bulur..sabırlı olmak lazım.

akoqlan

Üye
Üye
Ben Balıkesir İl Tarım Müdürlüğünü kazandım beni nasıl ilçeye vercekler yani bizi ilçelere verme konusu il tarım müdürlüğünü mü ilgilendiriyor yani il tarım müdürlüğü mü karar vercek yoksa ankaradan gelen tebligatta mı yazcak?

Tekerlekli Sandalye