ÖMSS kadroları hakkında

serenity27

Üye
Üye
keyfin bilir. ama kimsenin inancına saldırmaya hakkın yok. haddini bil. kimse senin inancına karışmıyorsa sen de kimseninkine karışamazsın

teamtech

Üye
Üye
Ömss kılavuz hakkında

:mad:s.a ö.m.s.s tercıhlerı nde kodların ıcınden konyaya tercıhımı yapmak ıcın secıyorum olmuyor hepsı de olmuyor sadece ilk ögretıım orta okul enaltındakı 500 lu kodlar oluyor oradada benım sececıgım bır konu yok ne yapmalıyım yardım edebılırmısınız lutfen oyun oynamıslar bızlere gıbı gelıyor dun gece den berı ugrasıyorum olmuyor ösym aradım yanlıs yazıyorsun dedıler hayır yanlıslık yok

Son düzenleme:

İsen Buga

Üye
Üye
:mad:s.a ö.m.s.s tercıhlerı nde kodların ıcınden konyaya tercıhımı yapmak ıcın secıyorum olmuyor hepsı de olmuyor sadece ilk ögretıım orta okul enaltındakı 500 lu kodlar oluyor oradada benım sececıgım bır konu yok ne yapmalıyım yardım edebılırmısınız lutfen oyun oynamıslar bızlere gıbı gelıyor dun gece den berı ugrasıyorum olmuyor ösym aradım yanlıs yazıyorsun dedıler hayır yanlıslık yok

soruyu net anlamadım...
Ne mezunusun?
nereyi tercih etmişsiniz? tercih ettiğiniz bölüm senin eğitim alanına uygun mu? yada engel durumunuza uygun mu?

teamtech

Üye
Üye
ilk okul ben hıc bıyerı edemıyorum kı en altakı nden 500 le baslayan kodlarla gırıyorum bazılaı alıyor bazıları kabul etmıyor . sorum su ?ben konya kamu hastanesı secmek ıstıyorum olmuyor hıc bıyer ? benım egıtım alanıma uygun secıyorum olmuyor

mr.boris

Üye
Üye
Arkadaşlar ben diyelim memur olarak atandım.En az kaç sene sonra tayin isteme hakkım oluyor ?Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

İsen Buga

Üye
Üye
En az 1 sene...
Adaylıktan çıkıp Asalet aldıktan sonra tayin isteme hakkın oluyor.

Not düşeyim: Tayin hakkı kolay kolay verilmiyor. Karşı tarafta engelli kadrosu olması gerekiyor.

teamtech

Üye
Üye
arkadaslar benım soruma cevap yokmu? ben nasıl klavuz dan terchımı yapacam ? ilkokul ögrenım ben 1nolu taplolardan ilkögretım ilkokul orta okul seceneklerın kodların dan en alttan 500le baslayan kodların hıc bırını secemıyorumkı? yardımcı olurmsunuz

İsen Buga

Üye
Üye
ilk okul ben hıc bıyerı edemıyorum kı en altakı nden 500 le baslayan kodlarla gırıyorum bazılaı alıyor bazıları kabul etmıyor . sorum su ?ben konya kamu hastanesı secmek ıstıyorum olmuyor hıc bıyer ? benım egıtım alanıma uygun secıyorum olmuyor

Sakın ol. Bir yerde hata var sanırım: Eğer birkaç seferde denediğin halde hatayı kontrole ttiğin halde olmuyorsa: bulundugunuz ilde sosyal hizmetlere gidip yardım alabilirsin..

abdullah 1981

Üye
Üye
hatac senin sıkıntın ne anlayamadım habire konuyu biryerlere çekmeye çalışıyorsun sen inanmıyor olabilirsin gayet normal bunu burda defalarca söylemendeki amacı anlayamadım amacın dikkat çekmekse bunu başardın biz senin inancınla ilgili nasıl yorum yapmıyorsak sende insanların inançlarına saygı gösterip yorumlarını ona göre yapmalısın

YassaX

Üye
Üye
ÖMSS Sınavı ve ÖMSS Kura Atamaları Dışındaki Konular, Üslubu Uygun Olmayan Mesajlar Tarafımdan Silinmiştir . Aynı Şekilde Yazılacak Yorumlar ve Mesajlar Silinecektir ...

Saygılar ...

Tekerlekli Sandalye