ÖMSS kura başvurusu ve noter çekilişi?

sevecen53

Üye
Üye
bilgilendirdiğiniz için allah razı olsun özkan hocam,ömss başlayalı beri çok yardımcı oldunuz bana eksik olmayın allah iyiliklerinizin karşılığını sağlık ve sıhhatle mukafatlandırsın inşallah.hakkınızı helal edin özkan hocam emekleriniz ve duyarlılığınız için çok teşekkür ederim..

YassaX

Üye
Üye
sevecen53 kardeşim ; Amin İNŞALLAH, Sağolasın ... ALLAH SENDEN DE RAZI OLSUN INSALLAH ... Bildiklerimizi paylaşıyoruz ve bilgi paylaşıldıkça değer kazanır.. Bu Mübarek günde Bu Güzel Hayır Dualarınız için cok teşekkürler .. Amin, İnşallah :) Kimin üzerinde Hakkım Varsa; Hepsi Helal Olsun .. Sizlerde Helal Edin.. Hayırlı Kandiller ...

sevecen53

Üye
Üye
Benden yana hakkım varsa helali hoş olsun özkan hocam hayırlı kandiller allah dualarımızı kabul eylesin inşallah...bu arada bugün ösym merkezine gittim,kaydımı tamamladıkları belgeyi istedim ve imza atmadığımı kaşe nin de vurulmadığını gördüm,binbir zorlukla imza attım ama kaşe vurmadılar,bir çok kişininkide imzasız ve kaşesizde inşallah bi aksilik çıkmaz bu imzasız belgelerden dolayı.allah yardımcımız olsun inşallah..

YassaX

Üye
Üye
sevecen53; Amin... Sağolasın ... İmzalattı isen ; kaşe o kadar önemli değil.. Islak imzalı olsun; aslı da sen de bulunsun; yeterli .. Her yetkilinin kaşesi olmayabilir.. Ayrıca kaşe olmaz; imza olursa olur... Ancak; İmza olmaz, kaşe olursa o olmaz.. yani seninki 1 adım önde sevecen53 kardeşim ... ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN İNŞALLAH ... Saygılar ...

Tekerlekli Sandalye