Ömss ön lisans sonuçları yazalım

karamel

Üye
Üye
herkese hayırlısı olsun kaç puan aldınız

is_seda

Üye
Üye
ömssp2 80.40816 başarı sırası 625 iyimidir kötümüdür bilemedim :S

esat66

Üye
Üye
bende 72 puan almışım ama iyi mi kötümü bende bilmiyorum

sebboy

Üye
Üye
ÖMSSP2 Puanım 70.58063 bende böyle almısım hakkımızda hayırlısı olsun

laylaylom

Üye
Üye
önlisans puan 82 Başarı sıram 483 Hayırlısı Allahtan :)

kupaAS43

Üye
Üye
[önlisans 70.871 sıralma 2350 atanabilirmiyim acaba çokmu kötü?

YassaX

Üye
Üye
Herkes için Hayırlısı Olsun Arkadaşlar .. Karamsar olmayın, Olumsuz Düşünmeyin ... Tercih Kılavuzunun yayınlanmasını beklemekte fayda var , acele etmeyin.. Atanır mıyım Atanamaz miyim sorularının Cevapları Net olamaz, ucu acık sorular.. Cunku 75 alıp ; Kotu bir tercih sıralaması ile acıkta da kalınabilir, 65 Alip iyi bir Tercih Sıralaması ile atamada olabilir... Çok Tecih Edilen iller Yüksek Puannda olacaktır... Az Tercih Edilen illerde puanları daha düşük olacaktır.. BUnları da dikkate almalıyız..Biraz daha Sabredip; Tercih Kılavuzunu Yayınlanmasını Bekleyerek, önümüzü Görmeliyiz ...

ORKODIO

Üye
Üye
önlisans hemde amerika, 62,325)
kaydirmiş olabilirim)

YassaX

Üye
Üye
ORKODIO; Hayırlısı Olsun .. ÖSYM Bazı Sınavların Kitapçıklarını ve Cevap Anahtarını Görüntülüyor ... Bakalım bizim Sınavınkileri Görüntüleyecek mi ?

karakartal1

Üye
Üye
ön lisans da kaç kişi atanacak acaba
bu arada 77 puan
1020 sıralama

YassaX

Üye
Üye
karakartal1 ; Ön Lisans diye bir ayrım yok ... En Son Resmi Acıklama Bakan Fatma ŞAHİN'DEN geldi ... Toplamda ilk atamada 7.000 Engelli atanacağını ifade ettiler .. Kacı Ön Lİsans, Kacı Lisans , Kacı Kura , Kacı Lise Herhangi bir Resmi Acıklama yok malesef... 10 - 15 gün icinde yayınlanacak olan Tercih Kılavuzunu Beklemedeyiz

faruks63

Üye
Üye
Ben ÖnLisanS Elektrik mezunuyum 82.99 aLdım SıraLama: 409 ... Özkancey bir ay boyunca bu siteyi ve senin yorumlarını takip ettim inan bir arı gibi çalışıyor , insanlara yardımcı olduğunu burdan takip ettim emeğine sağlık ALLAH CümLemizin gönlüne göre versin Son olarak bişey sormak istiyorum ÖzKan Bey Elbetteki tercih KLavuzu açıkLanmadan neyin noLduğunu biLemeyiz mamafih Senin yorumuna Çok değer veriyorum bu yüzden bir tahmin aLabilirmiyim Ş.urfada ikamet ediyor oLmamda benim adıma bir Artı oLduğunu düşünüyorum sizce ??

canbaz78

Üye
Üye
73.45035
Öğrenim Durumundaki Başarı Sırası 1798

puan almışaım önlisans olarak gırdiş işletme 3 sınıf okuyorum aöfde sizce atabilirmıyım atamalar nasıl olucak yardımcı olabilirmsınız? baraj kactı bilgisi olan varmı?

YassaX

Üye
Üye
Ben ÖnLisanS Elektrik mezunuyum 82.99 aLdım SıraLama: 409 ... Özkancey bir ay boyunca bu siteyi ve senin yorumlarını takip ettim inan bir arı gibi çalışıyor , insanlara yardımcı olduğunu burdan takip ettim emeğine sağlık ALLAH CümLemizin gönlüne göre versin Son olarak bişey sormak istiyorum ÖzKan Bey Elbetteki tercih KLavuzu açıkLanmadan neyin noLduğunu biLemeyiz mamafih Senin yorumuna Çok değer veriyorum bu yüzden bir tahmin aLabilirmiyim Ş.urfada ikamet ediyor oLmamda benim adıma bir Artı oLduğunu düşünüyorum sizce ??

faruks63 bey ; Benim Hakkımdaki ve Sitemiz Hakkındaki Düşünceleriniz için Çok Teşekkürler .. Amin .İNŞALLAH ... Ön Lisans Olarak Çok Güzel Bir sıralama ve Puan almışsınız tebrikler... Şanlıurfa da olmam Avantaj derken ; Sanirim Sadece Şanlıurfa ve Yakın Yerleri Tercih edeceğiniz icin avantaj olarak gordunuz sanırım ... evet cok Haklısınız o konuda, iyi bir avantajınız var ... Öncelikle Tercih Kılavuzunda ; Ön Lisans Olarak Şanlıurfa ve Çevresindeki Kontenjanları da görmemiz lazım.. Net ifadeler ancak o zamandan sonra olabilir.. Ancak Doğu - Batı Farketmez, iyi bir sıralama ve puanınız var .. Çok Çok Kötü Tercih Sıralaması yapmadığınız takdirde ; atanma ihtimaliniz cok cok yuksek... Hakkınızda Hayılısı Olsun.. Şu anda ancak bu verilerle boyle bir yorum yapabilirim... Yine de hic bisey icin kesin olur diyemem ..

faruks63

Üye
Üye
Çok Teş.ederim ÖZkanCey o güzeL yorumLarın için Aynı Şeyi bende Senin için Ve diğer arkadaŞLar için Diliyorum umarım Herkez Atanır ve herkezin GÖnlüne göre Olur herŞey ALLAH yardımcımız oLsun

YassaX

Üye
Üye
faruks63 bey ; Rica Ederim .. Sağolun ..Amin İNŞALLAH ...Saygılar ...

umut06

Üye
Üye
selamlar. puanım 76,65
sıralama 1141 umarım herkes için hayırlısı olur.

YassaX

Üye
Üye
umut06 ; Tebrikler .. Güzel Puan ve Sıralama.. Tercih Kılavuzu Yayınlandığında ; iyi bir Tercih Sıralaması ile ilk atamalarda da şansınız olacaktır .. Hakkınızda Hayırlısı Olsun ...

karamel

Üye
Üye
bnmkini yazayım işitme engelliyim

ÖMSSP2 Puanı 62.88326
Öğrenim Durumundaki Başarı Sırası 4483...

Tekerlekli Sandalye