Ömss ön lisans sonuçları yazalım

YassaX

Üye
Üye
karamel ; Hayırlısı Olsun ... Tercih Kılavuzu yayınlandığında ; az cok bazı yorumlarda bulunmaya çalışırız..Tercih Kılavuzu 10 ila 15 Haziran arası yayınlanmasını bekliyorum.. Benim Tahminim ... Saygılar ...

karamel

Üye
Üye
karamel ; Hayırlısı Olsun ... Tercih Kılavuzu yayınlandığında ; az cok bazı yorumlarda bulunmaya çalışırız..Tercih Kılavuzu 10 ila 15 Haziran arası yayınlanmasını bekliyorum.. Benim Tahminim ... Saygılar ...

saolasınnn hepimiz hayırlısıyla atanırız inş....

YassaX

Üye
Üye
karamel ; Amin . İNŞALLAH .. Hayırlısı

hfatih

Üye
Üye
ÖMSSP2 Puanı--------------------------------87.31008
Öğrenim Durumundaki Başarı Sırası----------------161
Öğrenim Durumundaki Aday Sayısı----------------6950

Arkadaşlar sonuç tam olarak bu ve bilgisayar tek. ve programlama mezunuyum * aileme yakın olmak ve iyi bi kariyer için *tüm tercihlerim ankara olacak
sizce bilgisayar bölümü mezunları için fazla kadro açarlarmı ? ben sınav belli olmadan önce şu anki stresim yoktu . tercihlerde sorun yaşamaktan inanılmaz korkuyorum.

YassaX

Üye
Üye
hfatih ; Öncelikle Tebrikler , Güzel bir Sıralama ve Puanınız var ...Herkes mutlaka kendi mesleğini yapmak isteyecektir.. Ancak; bu kesin degil .. Hem Ankara Olacak Hem de Bilgisayarla ilgili bir atama olacak ; ikisi birden denk gelir mi bilemem... Ankara'da kac tane Ön Lisans Kontenjanı olacak bilemiyoruz .. Tercih Kılavuzu yayınlandığında bunları net olarak görebileceğiz ... Biraz daha sabredelim ... Yorum olarak ; Ankara muhtemelen olacaktır ; ancak kendi mesleğinizle ilgili kontenjan konusunda bilemiyorum.. Zaten Mesleklerle ilgili kontenjan olduğu takdirde ; Örneğin; Ankara merkezde MEB; Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Memur yazip; karşısında da Özel Şartlar yazabilir, Bilg. Tek. ve Prog. Mezunları sadece bu bolumu secebilir diyebilir.. Ancak bunu örnek olarak verdim, bu ve benzer özel şartlar olabilir... Ayrıca Tercih yaparken unutulmamasi gereken bir durumda ; Yazağınız Kontenjandaki iş ile ; Engel Durumunuz yani uyumlu olmalı ... Şu an icin ancak bu kadar yorum yapabiliyorum ...

Saygılar ...

hfatih

Üye
Üye
teşekkürler özkan bey yorumunuz çok mantıklı geldi bana, olayı bu yönleriylede düşünmek gerekli.. umalımda programcı kadrosundan mümkün olduğu kadar cok alsınlar.. yoksa işim çok zor. olmazsa baska şehirler seçmek zorunda kalacağım.
tekrardan teşekürler.

YassaX

Üye
Üye
hfatih; Rica Ederim ... İnşallah herkes Hak Ettiği yere Hak ettiği şekilde yerleşir.. Umarim; Kendi Mesleğini yapmış olur... Yorumlarım Hakkındaki düşünceleriniz için Teşekkürler ... Hakkınızda En Hayırlısı Neyse O Olsun ...

Saygılar ...

Tekerlekli Sandalye