ÖMSS Sınavına girmek için sahte rapor alanlar var!

V

Vijdanatilla

Guest
ozkancey; haklısınız...

sevecen53

Üye
Üye
konu başlığı altındaki arkadaşımızın yazdıklarını okudum bencede yaş sınırı hiç bir şekilde konulmaması lazım.ancak söylediği sahte raporlar alındığı doğrudur,benim arkadaşımın bana söylediği sağlıklı olup maddi durumlarıda iyi olduğu halde 4 kişinin şubat ayı başlarında %40 oranında raporlar aldıklarını söyledi,öte yandan benim arkadaşım 6 senelik raporunun resmini değiştirmeye gittiği hastanede %50 oranındaki raporunu %33 düşürdü doktor,ama arkadaşın hasta olduğunu bizzat kendim biliyorum,ülkemizde haksızlık düzenbazlık oluyor,ama herkes kendi hakkını savunduğu sürece bu oranlar daha az seviyelere düşeceğinden eminim..düzenbazlara yapabileceğimiz kul hakkını gözeterek yani doğruluğundan emin olduklarımızı resmi kurumlara şikayet etmek gerisini de ALLAH'a havale etmek dir diye düşünüyorum.

YassaX

Üye
Üye
sevecen53 ; bu sahtelikler , bu suistimaller her yerde oluyor .. Ulkemiz her konuda suistimale açık. ..Dediğin gibi , Kul Hakkına girer ve ALLAH'A Havale etmek gerekir.. Eğer kesin olarak sahte Rapor vs olduğu zaman, bundan eminsek bize düşen gerekenleri yapmaktır.. ÖMSS ye 51 gun kaldi.. Her dakikanin önemi var.. Onun icin bence artık sadece ÖMSS ye odaklanıp, sıkı sıkıya hazırlanmak gerekir..

sevecen53

Üye
Üye
Allah ilmi ile zihninizi açık etsin,inşallah çalışmalarınızın sonucunda başarıyla mukafatlandırsın..ben kura ile gireceğim için gevezelik ediyorum özkan bey :) iyi çalışmalar sizlere,eğer yardım edebileceğim araştırmalar olursa lütfen söyleyin boşta duruyorum,yardımcı olmak isterim herkese..

YassaX

Üye
Üye
sevecen53 bu guzel Hayır Duaların icin Sağolasın.. Olumlu ve Pozitif Konulardan konusalım, birbirimize destek olalim yeter.. Sana da şimdiden KURA da bol Şanslar ..

sevecen53

Üye
Üye
teşekkürler ozkan bey okul okusaydım şansa ihtiyacım olmıcaktı deli gibi çalışır kazanırdım muhakkak :) ama şimdi gerçekten şansa ihtiyacım var,hakkımızda hayırlısı..

YassaX

Üye
Üye
sevecen53 Hepimzin Hakkında En Hayırlısı Neyse O Olsun :)

hunter

Üye
Üye
ömss başvuruşu yaptığımda memurla biraz muhabbet etme fırsatı buldum ben de iki rapor vardı bir sürekli biri süreli rapor hangisi geçerli olur diye sordum farketmez dedi atamalarda zaten yeni rapor istenecek dedi,anlatmak istediğim en kötü atama durumunda kimin sahte kimin gerçek rapor aldığı belli olur zaten.

YassaX

Üye
Üye
hunter; Zaten oyle bir durumda mutlaka ayırt edilir.. Umarim herkes Hak Ettiği Yer Hak Ettiği Şekilde Atanır ...

Tekerlekli Sandalye