ÖMSS sınavına nerde girilecek ?

Birey

Üye
Üye
Amin, Özkancey. Allah razı solun, Allah herkese gönlüne göre versın, inş hakeden kazanır ve yerleşir.

YassaX

Üye
Üye
Amin. ALLAH Hepimizden Razı Olsun.. Hadi birakin sohbeti - muhabbeti .Ders Calisma Zamani

egribey

Üye
Üye
inşallah keko Gardasım ALLah gölümüze göre versın kazanamasakkda canımız saolsın sonun da olum yok ya ekmegımızı tasdanda cıkarıırız biz cunku anadolu cocuguyuz :]

kahramanfb

Üye
Üye
sınav giriş yerleri belli oldu yine baya bi uzak yer çıktı bu ne şanstır yaaa

Fotograf

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar, yeni üye oldum, sınava girecek olanlara bol şanslar...
Ben işitme engelliyim, doğuştan, fakat kayıtta doğuştan olduğuma dair belge bulamadım, ve hakkım yendi:( sonradan işitme özürlü grubuna dahil ettiler. Kabullenmek o kadar zor ki.. Hayırlısı artık napalım... Kim bilir benim gibi kaç kişi var...
Sınav başvurusunda 80dk. yazıyordu bende. 60dk olacak diye biliyodum, 80dk yazıyor kağıdımda. Doğru mu?

gulay_06

Üye
Üye
ankara çankayada muazzez ilköğretim okulunda dil ve konuşma bozukluğu olarak süre 80 dk

YassaX

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar, yeni üye oldum, sınava girecek olanlara bol şanslar...
Ben işitme engelliyim, doğuştan, fakat kayıtta doğuştan olduğuma dair belge bulamadım, ve hakkım yendi:( sonradan işitme özürlü grubuna dahil ettiler. Kabullenmek o kadar zor ki.. Hayırlısı artık napalım... Kim bilir benim gibi kaç kişi var...
Sınav başvurusunda 80dk. yazıyordu bende. 60dk olacak diye biliyodum, 80dk yazıyor kağıdımda. Doğru mu?

Fotograf ; aramıza hoşgeldin ... İşitme Engelli Arkadaşların Hepsi 80 Dakika Sınava girecekler,Senin Başvuru belgende yazan Doğru ... İlköğretim Öncesi işitme Engelli olduğunu ispatlasa idin; senin Soru Grubun farklı olup, diğer işitme engellilere göre daha kolay olacaktı..Ancak sen ilköğretim öncesi işitme engelini ispatlayamadığın icin Soruların, diğer işitme engelli gruba gore daha zor olacak, ancak yine 80 Dakika süren olacak ... Hakkında Hayırlısı Olsun.. Ayrıca LİNK'te verdiğim ÖMSS - 2012 Sınav Kılavuzunu bir okumanızı tavsiye ederim.. Tüm bilgiler orada acık bir sekilde yer alıyor ... LİNK : ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi

talihsiz

Üye
Üye
yaa özkan bey..neden halaa görüntülenemiyor...sınav giriş yerlerimiz...dalgamı geçiyorlar bizle...

Mcaglar

Üye
Üye
yaa özkan bey..neden halaa görüntülenemiyor...sınav giriş yerlerimiz...dalgamı geçiyorlar bizle...

sınav sürelerinde ösym yanlış yayınladı. sınavda ek süre kullanacak arkadaşlar var herkese 60 dakika yazmış ondan kapattılar. pazartesi veya salı günü açarlar. çünkü sınava 1 hafta kala vermeleri gerekiyor.

YassaX

Üye
Üye
talihsiz ve Mcaglar Simdi baktım, sıkıntı yok görüntüleme olayında ..Ben kendi Sınav Giriş yerimi görebiliyorum.. Saat 14.00 ten beri görüntüleme açık.. Acaba sizin Pc deki program mı desteklemiyor ki .. Su anda bir arkadastan da mesaj aldim, oda goruntulemis.. Tekrar deneyin ..

berke

Üye
Üye
Sınav merkezleri sonunda açıklandı ben esatta oturuyorum bana taa balgatı vermişler . Allahtan altımızda araba var , sınav heyecanı şimdiden başladı acaba bildiğimiz şeyleri unuturmuyuz endişesi de sardı , tekrardan bütün adaylara başarılar diliyorum , bugün elime bir belge geçti 2010 adaylarının sağlık bakanlığı tercih yerleştirilme çizelgesi , özkan cey arkadaşımızın da dediği gibi sanırım 70 80 puan aralığında yarışmalar olacak Allah hepimiz için hayırlısını versin son güne kadar çalışma içerisindeyiz .

talihsiz

Üye
Üye
Şükür halletim....ilk baktığımda sınav giriş yerime özür gurubum yazmıyordu ,bunda yazıyor GENEL(KRONİK )ENGELLİ YAZIYOR
AMA SÜRESİ BİZİM 60 DAKİKA.
SANIRIM DİĞER ÖZÜR GURUBUNDAKİ OLANLARA 20 DAKİKA EK SÜRE..YANLIŞMIYIM ÖZKAN BEY

esat66

Üye
Üye
arkadaşlar sınav yerleri belli olmuş herkese hayırlı olsun

YassaX

Üye
Üye
talihsiz ; Genel Özür Grubunun icinde de Sınav Süresi 80 Dakika olan Adaylar var.. İşitme Grubu direk 80 dk. Zihinsel yine 80 dk. Ayrica Okuyucu ve işaretleyici yardımı alanlarında süresi farklı.. ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi --> Bu adrese girip ÖMSS -2012 Sınav Kılavuzunu arzu ederseniz bir inceleyin, tüm detaylar mevcut...

gulay_06

Üye
Üye
süresi 80dk olanların soruları zor mu olacak yani tam anlayamdımda özkan bey?

YassaX

Üye
Üye
gulay_06 hanım ; benim yukarıda yazdığım ifadelerde; süresi 80 dakika olan Engelli Adayların Soruları zor ya da kolay olacak şeklinde bir ifade kullanmadım.. talihsiz in sorduğu bir soruyu cevapladım ve süresi 80 dk olan da olucak, 100 dakika olanda olacak.. İşitme Özürlü gruptan girecek adaylar 80 dakika süreleri olacak.. Bazı Genel Özür Gruplarında da ek süre alan engelli kardeşlerimiz var ... Soru Zorluğu Kolaylığı Şurada ayrı olacak ... İşitme Engelli olan arkadaşlarımız 2 gruba ayrılııyor : 1-) İlköğretim Öncesi Olmuş ve bunu ispatlamış olanlar 2-) İlköğretim Sonrası işitme engeli edinmis arkadaslar.. Bu iki grubunda süresi 80 dk. , ancak 1-) işitme Engeli İlköğretim Öncesi Edinmiş ve bunu ispatlamış adaylara biraz daha kolay soru ve farklı soru geleceği Sınav kılavuzunda belirtilmekte ... Tüm Arkadaşlara Her Zaman Tavsiye ettiğim ÖMSS - 2012 Sınav Kılavuzlarını Lütfen bir okusunlar ... LİNK : ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi

Tekerlekli Sandalye