ÖMSS sonrası alınacak özürlü memur sayısı

YassaX

Üye
Üye
Mcaglar ben de dün KPSS Başvurumu Sorunsuz bir sekilde yaptım, Lisans Mezunu olarak... ÖMSS başvurumu da yapmistim.. Dun ÖSYM Yetkili Merkezine gitmeden ÖSYM - Ankara'yı her ihtimale karşı aradım.. Telefondaki yetkili bayan, ÖMSS ye başvurunuz varsa , KPSS ye de yapabilirsiniz.. Özür Durumuzu belirtip belirtmemek sizin isteğinize kalmış dedi.. Eğer Sınava Girme şartlarında ekstra bir durumunuz varsa ( Örneğin : Görme Problemi, Ortopedik Problem vs ) o zaman Özürlü Raporunuzu ibraz edip, Sınava Giriş Şartları açısından belirtirsiniz ve ona göre girersiniz diye ifade ettiler.. Ben Normal Başvuru Şeklinde yaptım, Özür Durumumu belirtmedim.. ÖMSS ye başvurum olduğunu ÖSYM yetkilisine söyledim ve Özür Durumumu sistemde belirtmeyeceğimi soyledim, o kisi de ona göre kayıt yaptı, bilginiz olsun... Kısaca ÖMSS ye Başvuran, KPSS ye de Başvuru yapabilir ... Saygılarımla ... ( Aynı Şifre ile Hem ÖMSS Başvuru bilgilerimi Hem de KPSS Başvuru Bilgilerimi görebiliyorum ) ... Özürlü Raporu olan bir Engellinin KPSS de, Sınava Giriş Şartları haric, yerleştirme de , atanmada diğer KPSS adaylarından hic bir farkı yoktur, bilginize ...

egribey

Üye
Üye
özkan agabey benm sorumada cavbap plzfaormdan baksan gorursun

umittosun

Üye
Üye
arkadaşlar devletin nakit paraya ihtiyacı vardı ve az da olsa buda bir gelir kaynağı idi 20000 diyip galyana getirdiler bizleri ve paraları aldılar sonrasında ise yan çizdiler bu hükümetin nesi doğru ki ..

kupaAS43

Üye
Üye
yapmayın kardeşler etmeyin böyle hepimize bi fırsat doğmuş az veya çok farketmez sadece fırsat, değerlendirelim. bu hükümeti sevdiğimden değil ama başka hükümet olsaydı o bunuda yapmazdı.

Tekerlekli Sandalye