ÖMSS Tercih İşlemlerinde Sorun Var

arona

Üye
Üye
Bu ne ya , bir bu eksikti , ösym sitesine girdim karşıma bu msj çıktı tercih yapadım.

ben90

Üye
Üye
Ben çoktan yaptım ama sitede sorun olaiblir

sevme_

Üye
Üye
arona nerde tercih yapamadın kılavuz mu acılmıyor sanırım sorun kılavuzda acılmıyor su an bilgisayar ekranına ne öyle bir yazı geldi ne de msj geçiçi olarak durdurulmustur filan diye istersen bir daha gir derim ben dene

BURCUU

Üye
Üye
Tercihler geçici bir süre için durdurulmuştur. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
ben qirdiğimde de bu uyarı çıkıyor.ne yani şimdi tercih yapamayacak mıyız :(

sevme_

Üye
Üye
burcu hanım kılavuza mı girdiniz nereye girince oöyle diyor cünkü ben az önce girdim hiç bir sorun ile karsılaşmadım

alwaysfront

Üye
Üye
arkadaslar bendede aynısı yazıyor geçici olarak durdurulmustur diyor

oktay0677

Üye
Üye
evet arkadşlar geçici bir süre tercih yapılmıyor sistemsel bi aksalıktan dolayı olduğunu düşünüyorum bence panik olmaya gerek yok düzelecektir. iptal edildi felan yazmıyo ösym den ufak bi arıza vardır.eminim bugün bile gelebilir.

sevme_

Üye
Üye
arkadaşlar nereye giriyorsunuz size geçiçi bir süre tercih yapılmıyor yazısı geliyor

ossman

Üye
Üye
evet aynen öyle şimdi mesajlarınızı okuyunca denedim geçici olarak durdurulmuştur diye yazıyor

karamel

Üye
Üye
ben henüz yapamadım üç gün kaldı napıcazzz :/

SERDAR42

Üye
Üye
"Tercihler geçici bir süre için durdurulmuştur. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. " :confused:

karamel

Üye
Üye
son güne bırakmamak lazımmm inşallah açılırrr :/

SERDAR42

Üye
Üye
evet sorun devam ediyor ve aynı uyarıyı veriyor.

black__magic

Üye
Üye
panik yapmaya gerek yok sanırım yoğunluktan kaynaklanan bir sıkıntı var bende daha yapmadım

arona

Üye
Üye
lanet olsun ya bir bu eksikti , keyfimizden yapamamış değiliz , 1 haftadır klavuzu okuyoruz araştırma yapıyoruz

YassaX

Üye
Üye
Arkadaşlar sadece siz kendiniz Tercih Sorunu yaşamıyorsunuz, Tüm Türkiye bu sorunu yaşıyor ... ÖSYM muhtemelen yarın öğlen 12.00 ye kadar bu sorunu çözecektir. Eğer , çözemiyorsa merak etmeyin ki ; süre uzatımı sağlanıp, hiç kimse mağdur edilmeyecektir . Lisans Mezunu olarak bende şu an için halen Tercih yapmadım ve sorunun çözülmesini bekliyorum ... Sorun yarın öğlene kadar çözülmediği takdirde Tek dezavantaj şu olacaktır : Tercihlerin alınmasının son günü olan 8 Mart 2013 tarihinde bir uzatıma gidilirse bu sefer ÖMSS Yerleştirme sonuçlarının açıklanma süresi biraz sarkabilir . 15 Mart 2013 Cuma günü sonuçların açıklanması planlanmaktadır, süre uzatımı olursa bu tarih belki 18 Mart 2013 e ya da o haftaya sarkabilir ... Ancak ; bu konuda endişeye hiç gerek yok . Sadece ÖSYM sitesini sıkı sıkıya takip edin ... Özellikle süre uzatımı vs olmassa sakın son gün 8 Mart 2013 Cuma günü akşam saatlerine Tercih işlemlerinizi bırakmayın ...

Saygılar ...

YassaX ...

oktay0677

Üye
Üye
endişe etmeyin kesinlikle düzelecek bi mevzu, bu iş normal bi olay. olaki iş uzarsa her sınav atama ve işlemde olduğu gibi süre uzatılır. bu bi kuraldır. neticede bi mahalle bi şehirde olan aksilik değil genel bir durum.. henüz tercih yapan kişiler bir elin 5 parağını geçmez herkez bende dahil, hala düşünme değerlendirme aşamasında çünki.. ama kesinlikle açılınca artık beklemeyin bitirin bence bu işi.sonra bir aksilik olma ihtimali var bence tadınız kaçmasın.allah yar ve yardımcınız olsun... DUALARIMDASINIZ..

Tekerlekli Sandalye