ÖMSS'de 2492 kadro boş kaldı

marcus_oredius

Üye
Üye
mekansız tercihler başladığında daha verimli bir tablo cizecez.

canan

Üye
Üye
merhabalar öncelikle benimde merak ettiğim bir konu var bilgisi olan var ise cevap verirse sevinirim...kura ile atama tekrardan yapılacakmı yapılır ise ne zaman ne şekilde olacak.konu hakkında birşeyler bile varsa beni aydınlatırsa sevinirim.. saygılarımla..............

marcus_oredius

Üye
Üye
şu anda herkes 2 tercihleri bekliyor. daha tarih belirtilmedi canan hanım.

YassaX

Üye
Üye
merhabalar öncelikle benimde merak ettiğim bir konu var bilgisi olan var ise cevap verirse sevinirim...kura ile atama tekrardan yapılacakmı yapılır ise ne zaman ne şekilde olacak.konu hakkında birşeyler bile varsa beni aydınlatırsa sevinirim.. saygılarımla..............

canan hanım ; Diğer tercihlerde Kura ile atama yapılıp yapılmayacağı tamamen Devlet Kurumlarının İlköğretim Mezunu ( İlkokul, Ortaokul Mezunu ) ihtiyaçlarına bağlı bir durum ... O ihtiyaclar olduğu sürece ; Tercih Dönemlerinde Kura ile atama olacaktır . Süreç Konusunda; yapılan açıklamalar ve yaptığım görüşmelerden çıkardığım Sonuç 2013 Yılından önce olmayacağıdır ... Bu bilgileri Devlet Personel Başkanlığı Yetkilileri ile zaman zaman yaptığım görüşmeler neticesinde öğrenmiş bulunmaktayım. Hakkımızda Hayırlısı Neyse O Olsun ... Son olarak şunu da ifade edeyim; Siyasi Otorite Ne Zaman isterse o zaman bu işler halledilebilir ...

Saygılar ...

derderbo

Üye
Üye
yassax degerli arkadasim sizin bu aralar yorumlarinizi goremiyorum baska katagoriyemi gectiniz ona gore yorumlarinizi takip edeyim saygilar

EnemyHunter

Üye
Üye
duyduğuma göre bazı kurumlar engel durumuna göre almış bazıları yanlış tercih yüzünden yerleşememiş o yüzden düşük puanlılar giriyor

mr.boris

Üye
Üye
Engel durumuna göre almış olabilirler ama lise düzeyinden diyanet hariç 80 puan üzeri alındı.Puanlarda önemli.2.tercihte ne kadar alım olursa o kadar şansımız artar.

marcus_oredius

Üye
Üye
hiç bir kurum engel durumunuzu bilmeden aldı. yaptığınız tercihlere göre alım yapıldı. tercih formunda özür şartları ile ilgili hiçbir şık yoktu.

Tekerlekli Sandalye