ÖMSS'de Kurumlara Ataması Gerçekleşen Adayların İzleyeceği Yol Haritası

marcus_oredius

Üye
Üye
benim tek anlamdığım birşey var. biraz estetik bir soru ancak aklıma takıldı niye koyu renk?

iletildi

Üye
Üye
yassax eline sağlık, çok güzel açıklamışsın. müsadenle takıldığım birşeyi sormak isterim: ben adresim belli olmadığı için (şu an halihazırda üç adresim var) tüm tebliğleri elden yapmak istiyorum. diyelim kamu hastanelerine yada meb şube müdürlüğüne atandım tüm memurlukların merkezi ankarada, tebliğ için ankaraya mı gitmek gerekecek yoksa il genel müdürlüklerine mi? inşallah tüm engelli kardeşlerim atanma gibi bir şansı olur ve herkes bu heyacanı yaşar.(amin)

turukku

Üye
Üye
açıklamarın için çok teşekkür ederim ama benim aklıma heyet takıldı burada bahsetmemişsin, acaba heyetten dolayı işleyiş farklı olurmu

marcus_oredius

Üye
Üye
heyet sadece elindeki belgelerin işe uygunluğunu kontrol edecek ayrıca senin iş yapacağın birim için uygunmusun diye bakacak. ancak sendikacı arkadaşlardan bunun az da olsa göstermelik bir prosedür olduğu izlenimi edindim.

secil

Üye
Üye
YassaX ; ÖMSS ile ilgili çok konuda yardımcı oldunuz hepimize,Allah sizden ve tüm yönetimden razı olsun.ALLAH sizin gönlünüzdekini size müjde olarak versin.Heyecanlı bekleyişin son gününe geldik,inşallah tüm arkadaşlarımın hakkında hayırlısı ne ise o olur.yassax ve marcus_oredius emeklerinize ve yüreğinize saglık.

YassaX

Üye
Üye
yassax eline sağlık, çok güzel açıklamışsın. müsadenle takıldığım birşeyi sormak isterim: ben adresim belli olmadığı için (şu an halihazırda üç adresim var) tüm tebliğleri elden yapmak istiyorum. diyelim kamu hastanelerine yada meb şube müdürlüğüne atandım tüm memurlukların merkezi ankarada, tebliğ için ankaraya mı gitmek gerekecek yoksa il genel müdürlüklerine mi? inşallah tüm engelli kardeşlerim atanma gibi bir şansı olur ve herkes bu heyacanı yaşar.(amin)

iletildi ; Teşekkür Ederim. Bir kere kimsenin aynı anda 3 adresi olamaz . 2007 Tarihinde geçmiş olduğumuz Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemine gore ; sizin adresiniz tektir ve orasıdır ... Nüfus Müdürlüğü'nden ya da Muhtardan bunu teyit edebilirsiniz. Tüm Yazışmalarınız Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemindeki adresinize gelecektir ... Ayrıca ; elden takip şu şekilde olur . Atandığınız kurumu çok yakın markaja almalisiniz ... Öncelik Web Adresini öğrenip ; iyice incelemelisiniz . Oradaki Telefon numaralarını mutlaka not almalisiniz . Adresi Not almalisiniz .. Atandıktan sonra ; Nereye gidileceği konusu net degil. Ancak benim tahminim ; diyelim ki Kocaeli Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna atandınız ; muhtemelen ; Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğüne gitmeniz gerekecek . Ben o şekilde yorumluyorum. Zaten ; Atandğınız kurumun internet sitesinde ; Duyurular bölümünde 3-4 güne yer alır ...

Saygılar ...

YassaX

Üye
Üye
YassaX ; ÖMSS ile ilgili çok konuda yardımcı oldunuz hepimize,Allah sizden ve tüm yönetimden razı olsun.ALLAH sizin gönlünüzdekini size müjde olarak versin.Heyecanlı bekleyişin son gününe geldik,inşallah tüm arkadaşlarımın hakkında hayırlısı ne ise o olur.yassax ve marcus_oredius emeklerinize ve yüreğinize saglık.

secil hanım ; Amin. İNŞALLAH . ALLAH SİZDEN DE ; HEPİMİZDEN DE RAZI OLSUN İNŞALLAH ... Düşünce , Duygu ve Görüşleriniz için Çok Çok Teşekkürler ... YÜCE RABBİM ; HERKESİN GÖNLÜNDEKİNİN HAYIRLISINI VERSİN İNŞALLAH ...

Saygılar ...

YassaX

Üye
Üye
açıklamarın için çok teşekkür ederim ama benim aklıma heyet takıldı burada bahsetmemişsin, acaba heyetten dolayı işleyiş farklı olurmu

turukku ; Rica Ederim . Heyet konusunda çok fazla bir netlik olmasada ; Yüz yüze Mülakat şeklinde olmayacak ... Sizden istenen evrakların uygunluğu denetlecek düşüncesindeyim . Ayrıca ; Yardımcı Hizmetler Sınıfına atanan Bir Görme Engelli ; Şoför Kontenjanını yazıp atandı ise ; bu tarz durumlara uygunluk verilmesini de denetleyebilir ...

Saygılar ...

iletildi

Üye
Üye
iletildi ; Teşekkür Ederim. Bir kere kimsenin aynı anda 3 adresi olamaz . 2007 Tarihinde geçmiş olduğumuz Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemine gore ; sizin adresiniz tektir ve orasıdır ... Nüfus Müdürlüğü'nden ya da Muhtardan bunu teyit edebilirsiniz. Tüm Yazışmalarınız Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemindeki adresinize gelecektir ... Ayrıca ; elden takip şu şekilde olur . Atandığınız kurumu çok yakın markaja almalisiniz ... Öncelik Web Adresini öğrenip ; iyice incelemelisiniz . Oradaki Telefon numaralarını mutlaka not almalisiniz . Adresi Not almalisiniz .. Atandıktan sonra ; Nereye gidileceği konusu net degil. Ancak benim tahminim ; diyelim ki Kocaeli Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna atandınız ; muhtemelen ; Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğüne gitmeniz gerekecek . Ben o şekilde yorumluyorum. Zaten ; Atandğınız kurumun internet sitesinde ; Duyurular bölümünde 3-4 güne yer alır ...

Saygılar ...

nüfüs sayımına dayalı ise beni asla bulamazlar. ben ösymye verdiğim adresi baz alacaklar sanıyordum. kiracıyız biz nüfüs sayımından sonra 2 kez taşındık :S daha sonra bir akrabanın yanında kaldım vs vs derken nüfüs müdürlüğünde iki adresim var biri ana adres biri yazlık adres olmak üzere... karışık baya yassax kardeş, dediğin gibi sıkı markaj yapmak gerekecek o da atanırsam tabii, dereyi görmeden paçaları sıvadım galiba :)) hakkımızda hayırlısı inş. hayırlısı da gönlümüze razı .. inşallah.

marcus_oredius

Üye
Üye
şimdi başlangıç olarak nüfus dairesinde sizin maksimum zaten 3 adressiniz olabilir bunlar şöyledir 1. ikametgah adressiniz 2. yazlık adressiniz 3. işyeri adressiniz ( eğer serbest çalışıyorsanız) bunun nedeni de elektirik doğalgaz su telefon ve okula yazılacak cocuğunuz için bu adreslereden ikametgah cıkartabilmektir. muhtardan aldığınız ikametgahda nüfus idaresine kayıtlanmış veriden alır. yani sadece nüfus sayımı değil her veriden toplanır bu.

YassaX

Üye
Üye
iletildi ; Amin .İNŞALLAH ... Hakkımızda En Hayırlısı Olsun ...

meredith

Üye
Üye
Büyük gün herkes için hayırlı, uğurlu ve mutlu sonlanması dileğiyle.

mives

Üye
Üye
yassaX tebligat zarfını almak üzere atandığım kurumun ilgili birimine gitmeyi düşünüyorum.bu ankaramı yoksa bakanlığın il müdürlüğü mü olacak?

marcus_oredius

Üye
Üye
ankara bakanlığa gideceksin mirves ancak daha bizimle ilgili devlet personel başkanlığından yazı gelmemiş bende elden takip edeceğim için haber alır almaz burada paylaşırım.

mives

Üye
Üye
çok teşekkür ederim marcus.paylaşırsan sevinirim..:)

meredith

Üye
Üye
Yassax nerelerdesiniz?????? Atanmanız ne oldu, neresi, inanın merak içindeyim? Özellikle sizden ve marcus'dan hakkınızda mutlu haberler bekledim bu forumda ve kendim için olduğu kadar sizin için de dua ettim . Umutlarınız gerçekleşti mi sakıncası yoksa paylaşırmısınız kardeşim?

yolcu_20

Üye
Üye
bilgileriniz için öncellikler teşekkür ediorum benim aklıma takılan bi soru wardı aydınlatırsanız sevinirim..ben meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum denizli kredi yurtlar kurumununa teknisyen yardımcısı olarak atandım özel niteliklerde meb onaylı elektrikçi sertifikası isteniyordu..bnm meb onaylı elektrikçi lise diplomam war sertifika yok acaba bi sorun olur muu??? lütfen beni aydınlatınnnnnn..

marcus_oredius

Üye
Üye
endişelenecek bir durum yok şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun

Tekerlekli Sandalye