ötv siz arac alimimda engel

ersin36

Üye
Üye
Selamünaleyküm benim babamın %90 engelli raporu mevcut araç almak için babamı notere götürdük fakat babam Sorulan sorulara cevap veremedi Alzheimer hastası kendisi mahkemeden vasi kararı çıkarmamız gerektiği söylendi mahkemeye gittik vasi kararını çıkardık bu karara istinaden ek karar çıkarıp arabayı alacaktık tanıdığım bir kaç kişi böyle bir şekilde aldılar fakat hakim bizim tekrardan araba almak için dava açmamız gerektiğini söyledi dava açtık dört ay sonraya gün verdiler dört ay sonra tekrar git mahkemeye emniyetten yazı gelmemiş dediler ben bizden araç için fatura istediler tekrardan üç ay sonraya gün verdiler üç ay sonra tekrar mahkeme olacak acaba yeni kanun mu böyle yoksa hakim bize gıcıklık mı yapıyor anlamadımKonuyu bilen birisi yardımcı olursa çok memnun olurum bir de arabayı alırsak bakım parası kesilir mi lütfen cevap verin çünkü bunun cevabını hiçbiryerde bulamıyorum sağlıcakla kalın iyi akşamlar

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Size gıçıklık yapılmıyorda Türkiye'de mahkemelerin durumu malum. En basit davalar, kararlar bile aylar hatta yıllar sürüyor.

ersin36

Üye
Üye
Size gıçıklık yapılmıyorda Türkiye'de mahkemelerin durumu malum. En basit davalar, kararlar bile aylar hatta yıllar sürüyor.

Ama sadece ek kararla alanlar var babam 87 yasında allah korusun babama bişe olsa vefat etse ne yapayım arabayı istememem artık bende istıyorumki alalım binsin hastaneye suraya bura ya goturelim

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye