Özel tertibatlı araç Kullanabilir raporu

İsen Buga

Üye
Üye
O işgüzar memurlar illede yüzde raporu isteyen amirlerin niyeti anladım.
Yinede sor onlara %5 yada olmadı %35 işgücü kaybı oluştuğuna dair rapor alındığında ne tür işlemler yapılacak? Merak ettim deyiverin. Cevaplarını cidden merak ediyorum.

mucit

Üye
Üye
Firmamız tarafından özel tertibatlı araç içi gaz, fren sistemleri imalatı, projelendirilmesi, ruhsata işletilmesi, montaj işlemleri kaliteden taviz vermeden gerçekleştirilmektedir.

Mucit Makina
Web: mucitmakine.com
Tel: 02623735024

altin70

Üye
Üye
Arkadaşlar bugün raporu aldım %15 sağ diz hareket kısıtlılığı H sınıfı ehliyet alır, Özel donanımlı araç alır, sürekli yazıyor, raporu alınca vergi dairesi ÖTV bölümünde memura raporu verdim inceledi tamam dedi adamlar hak verdim nedeni ise hastane rapor işini düzgün vermiyor bizde dışarıda uğraşıyoruz kesinlikle raporda h sınıfı ve tertibatlı araç kısmı evet yazacak ona bakıyorlar oranın önemi yok , sizlere teşekkür ederim ilgilerinizden dolayı

altin70

Üye
Üye
Halil bey merhaba

ben geçen hafta raporumu aldım h sınıfı ve tertibatlı araç için ben size h sınıfı raporun geçerlilik tarihini soracaktım raporum sürekli ama ben hemen çıkatıramıyacağım bir mahsuru varmı

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Hemen ehliyet almak zorunda değilsiniz. Rapor tarihinin üzerinden çok çok uzun süre geçmedikce sorun olmaz.

Rüzgar Gülü

Üye
Üye
arkadaşlar merhaba

az önce toyatanın bayısı ıle gorustum arac hakkında.
benım h sınıfı ehlıyetım var.ehlıyetımde özel terpıbatlı arac kullanabılır yazıyr.ben normal otomatık vıtes aracı kullanabılıyorum.
lutfen yardımcı olan bana.adamın solemesı tertıbat takılacakmıs sol ayagımla kullandıgım aracı elle kullanacakmısım.bole ıstemıyorum ben.o kadar heves edıp ehlıyetı aldım. sımdı bole sorunlar cıkıyor :((((

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Raporda ne yazıyorsa geçerli olan o dur. Tertibatlı araç kullanman uygun görülmüşse araca tertibat taktırman zorundasınbaşka yolu yok malasef.

Rüzgar Gülü

Üye
Üye
h ehliyetımde ole yazıyor evet.
fakat youtube da ızledım.norml gaz freni de aktıf yanı ıstersen normal ıstersen tertibattan kullanabılır sekılde.demek ıstedıgım burda olan arkadaşlar vardır alan sizlerdeki nasıl.

Tekerlekli Sandalye