Özürlü aracı almak için kredi çekebilir miyim?

ilyaskirmanci

Üye
Üye
slm ben özürlü aracı almak istiyorum ama tek gelirim 2022 maaşı ve evde bakım maaşım var özürlü aracı alanların hepsi peşin olarakmı alıyor ben taksitle almak istiyorum aama bankalar kredi vermez diiyolar ama bazı özürlü arkadaşlarımızın vadeli aldığını duydum kredi kullanıpta nasıl alınıyorsa bir bilgi veren olursa sevinirim gezmediğim yer kalmadı nasıl alındığını bulamadım ama aklımda kalan ? ise alan nasıl alıyo krediyle aracı bunu anlamıyorum

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bankalarla görüşüp araç almak istediğinizi belirterek araç kredisi taşıt kredisi alabilirsiniz ancak bankalar genel olarak 2022 maaşı ve evde bakım maaşı alanlara kredi vermekten çekiniyor netice itibariyle bu maaşların olası durumlarda kesilme ihtimali var dolayısıyla banka vermekte çekiniyor özel bankalarla görüşmenizi ve taşı kredisi istedinizi belirtip şansınızı denemenizi öneririm bu konuda net olarak size bilgyi banka verecektir zira onların insifiyatinde olan bir durumdur.

ilyaskirmanci

Üye
Üye
halk bankasıyla görüştüm ancak 2022 maaşını bankaya aktarırsanız kredi kullandırabliriz dedi sizce 2022 maaşını halkbankasına aldırmak için yapabileceğimiz bir şey varmı

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bu konuda sgk ile görüşerek parayı hlk bankasına aktarmak istediginizi söyleyin sgk kabul ederse aktarırsınız ancak banka size çok yüksek bi kredi vermez çünkü hem 2022 maaşı aylık degil, ama krediler aylık ödenir 3 aylık ödemeli kredi olmaz, hemde 2022 maaşı aylık ortalama 300 lira civarında bu miktara banka en fazla verse bile 3-4 bin falan verir bilemedin 5 bin verir fazla verecegini sanmıyorum önce sgk ile sonra banka ile bir görüşmenizi neticeyi bizede aktarmanızı rica ediyorum

ilyaskirmanci

Üye
Üye
tabi bu konuyu s,ze yazarım bana bankanın dediğine göre aylık olarak bankaya 2022 aylıklarını aktaran müşterilerimiz oldu daha önceden dediler ama nasıl oldğunu onlarda bilmiyorlar en kısa zmanda bu nasıl olluyor öğreneceğim ve benm gibi araç almak isteyen çok arkadaş var biliyorum inşallah onlarada ön ayak olurum

Tekerlekli Sandalye