Özürlü Memur Seçme Sınavı İle İlgili Merak Edilenler

YassaX

Üye
Üye
Ancak; mezun olabilecekleri öğrenim düzeyinden başvuruda bulunan adayların, ÖMSS sonucu ve kuraya göre yerleştirme işlemlerinin yapılabilmesi için yerleştirme işlemine son başvuru tarihi itibarıyla ilgili eğitim kurumlarından mezun olmaları şartı aranacak.bi arkadaş bakanlığı aramış demişler 2012 yılı içerisinde mezun olursan olur diye kafam akrıştı ne yapacağız

HacıEmre bu konuda bir arkadasla devamlı görüşme halindeyiz.. Acık lise okuyor, son sinifta, Ağustos gibi mezun olacağı için, KURA ile atanmaya calisacak.. Ancak sizin durumunuzu bilemiyorum.. Yerleştirme Takvimin Son gunune kadar mezun olacağınıza inaniyorsaniz Sınava girmelisiniz , aksi halde KURA ya tabi olacaksiniz

zeynep2412

Üye
Üye
basvuru yapmadım daha o yuzden ösymden duzelttrmeme gerek yok sanırım

YassaX

Üye
Üye
zeynep2412 hanım tamam o zaman basvuru yapmadı iseniz, o konuyu iyice bir arastirin... Verdiğim numarayi arattiriin ya da arayin.. Hakkınızda Hayırlısı Olsun

zeynep2412

Üye
Üye
numara neydı tekrar alabılrmıyım bulamadım yazdıgınızı

YassaX

Üye
Üye
zeynep2412 hanım T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü Tel: 0 (312) 229 55 11

yunusemre

Üye
Üye
özkancey merhaba,
evrakları tamamlandıktan sonra ösym bürosuna mı vercem veya ortaöğretim kurumu (okulu) müdürlüklerine mi vercem? kılavuzda bir öyle bir böyle yazmışlar. anlamadım yaa :(

YassaX

Üye
Üye
yunusemre; Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde Ön Kabul ve Taahhüt Belgesini doldurduktan sonra 2 nusha sende kaliyor,Kılavuzdaki Bankalardan birine 25 TL yatiriyosun.. ÖSYM Merkezi dediği, Her lisede mevcut kardeş.. Yani Her ortaöğretim kurumunda var.. Ancak bu işlemi daha yogun ve merkezde olan liseye gidersen daha iyi olur, hocalar daha tecrubeli olur .Başvuru Merkezleri Linki : http://www.osym.gov.tr/dosya/1-59220/h/2012-ozurlu-memur-secme-sinavi-omss-basvuru-merkezleri.pdf

YassaX

Üye
Üye
yunusemre; Rica Ederim :)

Tekerlekli Sandalye