Özürlü Memur Seçme Sınavı ( ÖMSS ) Hakkında; En Çok Sorulan 15 Soru ve Cevabı

egribey

Üye
Üye
satt kaçda ve hangi kanalda

YassaX

Üye
Üye
egribey, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'in konuk olacağı Abbas Güçlü ile Genç Bakış 08 Şubat Çarşamba gecesi Saat 00:30'da Gaziantep Gazikent Üniversitesi'nden yayınla Kanal D'de...

YassaX

Üye
Üye
Bu Soru ve Cevaplar da benim Kılavuzum, ÖMSS icin Sınav Kılavuzu yayınlanana kadar bizi idare eder :)

YassaX

Üye
Üye
Arkadaşlar 17 Şubat 2012 Tarihinde Yayınlanan SINAV KILAVUZU Sonucunda; Özürlü Memur Seçme Sınavı ( ÖMSS ) Hakkında En Çok Merak Edilen Soru ve Cevaplar, SINAV KILAVUZUNA GÖRE GÜNCELLENMİŞTİR...

Özürlü Memur Seçme Sınavı ( ÖMSS ) Hakkında; En Çok Sorulan 15 Soru ve Cevabı Başlığının yani bu başlığın 1. sayfasını MUTLAKA OKUMANIZI TAVSİYE EDERİM ....

http://engelliler.gen.tr/f58/ozurlu...inda;-en-cok-sorulan-15-soru-ve-cevabi-12063/

YassaX

Üye
Üye
Arkadaşlar bugün ( 20 Şubat 2012 ) Sakarya ilinden ÖMSS Başvurusu yaparken, Para yatırılacak Bankalardan Ziraat Bankası ve Akbank , Sistemlerinden ÖMSS Başvuru ücreti tahsilatı işlemi yapamadılar, bilginiz olsun.. Ben Kuveyt Türk Katılım Bankasına 25 TL Sınav Ücretini sorunsuz yatırdım. Ayrıca Halk Bankasına yatıran Sakaryalı Adaylarda olmuştur, bilginiz olsun...

YassaX

Üye
Üye
Teşekkürler mevce hanım ...

Tekerlekli Sandalye