Omirlilik felci normal yollar ile çocuk sahibi olmak için.....

Katremm_

Üye
Üye
merhaba benim eşim omirlilik felci ( 41 yaşında bay) 3 yıl önce evlendik... ama çocuk sahibi olamıyoruz. eşim doktora gitmeyi hiç sevmeyen biri yıllardırda gitmedi.tüp bebek olayına sıcak bakıyor ama gitmek onun için başlı başı bir problem... anlamak istediğim eşimden meni gelmiyor çok nadir bir kaç defa geldi oda ilişki sırasında değil... bunun için yani deniyebileceğimiz normal yollardan yapabileceğimiz birşeyler varmı? yani eşimden meni gelmesi için veya nebilim daha farklı bir şekilde napabiliriz bunun için erkeklere özel cihazlar var bunlar iyi sonuç veririmi verirse nerelerden temin edebiliriz. doktor dışında yapılacak ne gerekiyorsa sonuna kadar yapmak isityorum son çare olarak doktora gitmek istiyorum. omirlilik felci olup normal yollardan çocuk sahibi olan varmı acaba varsa beni bilgilendirirmisiniz bu konuda sizden yardımlarınızı bekliyorum. bu benım için çok önemli çünkü ....:(

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Meni gelmesi için bir kaç pompa denilen birşeyler duydum ancak çok fazla malumatım yok bu durumdaki hastalarda meni kısmen gelen veya hiç gelmeyen hastalar mevcut medikal ürünler meni gelmesini ereksiyonu sağlayabiliyor, lakin ben medikalcilere veya netten gördügünüz ürünlere itimat etmemenizi direk olarak eşiniz ikna ederek bu konuda iyi bir bevliye uzmanıyla görüşmenizi öneriyorum, çocuk sahibi olabilirsiniz ama dogal yollardan pek ihtimal vermiyorum biraz tıbbı destek gerekecektir.

Katremm_

Üye
Üye
teşekkür ederim bilgileriniz için...

Tekerlekli Sandalye