ÖMSS 2012 ile Atanamayan Adayların Dikkatine !

ozgur_bedenler ; Rica Ederim ... İşin ÖMSS Kısmı ile ilgili sorularını buradan sorup bilgi alabilirsin. Ancak ; 2022 Aylığı ve Evde Bakım Maaşı için ;

1-) Evde Bakım Maaşı / Hizmeti --> Evde Bakım Aylığı & Maaşı yorumlarına bakıp & Sorularını bu başlıktan sorabilirsin ...

2-) 2022 Maaşı ve Vakıf Aylıkları --> 2022 Maaşı içn ise bu başlık altındaki yorumlara bakıp & sorularını sorabilirsin ...

Saygılar ...

Merhaba, ben engelli raporu almak için başvurdum ve bir arkadaşın yönlendirmesiyle vergi dairesi üzerinden hastaneden %43'lük rapor aldım. Ancak bu rapor vergi indirimini kapsayan bir rapormuş... Öyle söylediler... Ben ÖMMS için almak istiyordum ama bütün çaba ve geçen süre boşa gitti!..

ÖMSS'ye katılabilmek için ayrı bir rapor almak gerekiyormuş sanırım... Doğru mudur? Bu rapor sadece vergi indirimi ve ücretsiz ulaşım içinmiş...

Şimdi benim ÖMMS'ye başvulabilmem için ne yapmam gerekiyor...

Erdemmeral;
Bildiğim kadarıyla bu raporda ömss ye girmen için geçerli.Ancak sen sağlık kurulu raporu vermeye yetkili bir devlet hasnesinden yeni bir sakatlık raporu çıkartmaya bak sizin için en garantisi bu.kolay gelsin

arkadaşlar başlık belki olmadı bu konuya ama başlık açmasını da bilmiyorumaz önce bir haber okudum bakan faruk çelik acıklamış sağlık bakanlığı 3227 kadro vermiş ayrıca başka kadrolarla birlikte 10 bin olucakmış gazoz agacına sormak istiyorum düz lise mezunlarının şansı da artar mı acaba sevgilerle

Dostlar İlköğretim İçin Tercihler Başladığında Bu Başlıkda Paylaşırsanız En Azından Bir Link Verirseniz Çok İyi Olur Sürekli Burdan Takip Etmeye Çalışıyorum Herkese İyi Şanslar Dilerim...

arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum ben ömss kura ile alımda adım çıktı ama atanamadım hiç bir bilgi acıklama yapılmadı akıbetim hakkında bilginiz varsa lutfen paylaşın

arkadaşlar ösym ile konustum kesin olarak subat sonu ve mart başı ösym kimin tercih yapacagını ve tercih lisdesini acıklayacakmış şuan tercih listeleri düzenlenme asamasında boş konteyjan olan yerler belirleniyormus o yuzden gecıkme yasanmış

arkadaşlar ösym ile konustum kesin olarak subat sonu ve mart başı ösym kimin tercih yapacagını ve tercih lisdesini acıklayacakmış şuan tercih listeleri düzenlenme asamasında boş konteyjan olan yerler belirleniyormus o yuzden gecıkme yasanmış

nymss;verdiğin bilgilerden dolayı teşekkürler

özürlü kadrosunda çalışan kadrolu işçi , ömss ye girip memur olabilir mi. yada memurluğa geçme şansı var mı. detaylı bilgi verirseniz memnun olurum.

özürlü kadrosunda çalışan kadrolu işçi , ömss ye girip memur olabilir mi. yada memurluğa geçme şansı var mı. detaylı bilgi verirseniz memnun olurum

Hoş geldiniz sitemizde bütün sorularınıza ve sorunlarınıza cevap bulursunuz.
Hayatınızın güzelleşmesi kendi elinizde.Her şeye kafayı takmadan,olayları iyi yönleriyle ele alın.
Size tekrar sağlık mutluluk dolu paylaşımlar diler,takrar hoş geldiniz dileklerimle.

Geri