ÖMSS-2012 Sınav Soru ve Yanıtları: ÖSYM'nin Tarafından Yayınlanmıştır

world56
Öyle büyük konuşma tabi bir bakışta 50 net çıkarabliyosan sen prof olursun Önce sınava gir ondan sonra çıkar 50 neti

ben de lisanstan 37 yapmışım..her kötü geçti diyen bu civar aldığına göre 1000 tane lisans mezunu alsalar iyi geçti diyen 1000 kişi memur olur.Ya fikir sahibi olan var mı?Bu tercih formu neye benziyor?kurum mu seçiyoruz?İL mi seçiyoruz?yoksa her ikisini de mi ösym tercih kılavuzunu gören oldu mu hiç arkadaşlar allah cümlemiz hakkında hayırlısını versin son olarak

arkadaşlar evet sorular biraz zordu ama ben bu sınavdan önce ygs sınavına hazırlanmış olduğum için hiç zorlanmadım.. matematikten 7 soru yapmadım diğerlerinin hepsini yaptım.. şimdi soruları kontrol ettim, matematikten 3 yanlışım çıkmış diğerlerinin hepsi doğru.. hayırlısı bakalım ne olacak...

en basit matematikte köklü ifadeli soruyu zor yapmışım , neden bu kadar kısa süre verdiler hala anlamıyorum , hem zamanla hem stres ve heyecanla uğraştık biraz daha en azından 15 dakika daha fazla verilse şuan netlerimiz çok daha iyiydi . sınav heyecanı bitirdi bizi .

slmlar sanırım 30-50 net arasına yığılmış genelde millet sıralam sonuçları ne zaman açıklanır tahmini olan var mı

aldığımız puanlarda önümüzdeki hafta içinde açıklanır sonra tercihler haziran başında atamalarda belli olur..

oh be sorulara yenıden bakdım yanlıs bakmısım soruların hepsını tektek degerlendırdım 48 net cıkıyor en az 46 en fazla 50 net 36 netı nasıl cıkardım anlamıyorum sok olduydum ilk bakdıgımda

Sınav sorularını hangi programla açıyorsunuz?Microsoft word ise hangi yazı tipinde?Birde ben önlisans genelsem baştan 3.ye bakacağım değil mi?afedersiniz yüksek şekerde algılama sorunum var da..Yardımcı olursanız sevinirim:)

Önlisans iştme engegelli girdim.Bazı türkçe sorularını hatırlamıyorum.Tahmini 33-36 arası olur herhalde.Bundan sonra önemli olan sıralama herhalde.Bakalım hakkımızda hayırlısı.

OliveOil83; Sınav Sorularını PDF Formatında aciyoruz .. Direk olarak sağ alt köşede açılan Disket İşareti var; oradan kendi PC nize kaydedebiliyorsunuz .. ÖN LİSANS - GENEL Olan Arkadaslar ; Görme ile ilgili bir sıkıntısı da yoksa : Üstten 9. Sırada olan ÖMSS GENEL GÖRME_İŞİTME-2 Ö.L. 9 PUNTO sizin sorularınızdır.. Baştan 3. Olan Lisans - Genel Özürlü yani benim grubumdur .. Sizinki Baştan 9. Sırada olandır .. Saygılarımla

bende aynı sekıl 48 net beklıyom ama lys yı elden bırakmıcam zaten bı edebıyat calişmam gerek tarıh guzel zaten genel kulturden 28 dogrum 2 yanlısım var bi soru cok kolaydı heyecandan yapamadım oda merkez bankalı soruydu :s

Biraz erken yayınlanmış :) ben unuttum çoğunu. biraz baktım sonra kapattım sonuç ne gelirse gelsin bu sınavdan umudum yok. sınav zordu gerçekten :(

Geri