ÖMSS 88.6 puan sıralamam 890 orta öğretim atanamadım?

teşekkür eder.

inşallah sizde atanacaksınız. bu inancı kaybetmeyin. eğer tercihler sırasında yardıma ihtiyaç duyarsanız ben burda olacam

teşekkür eder.

inşallah sizde atanacaksınız. bu inancı kaybetmeyin. eğer tercihler sırasında yardıma ihtiyaç duyarsanız ben burda olacam

Çok sağol marcus, Allah bu yardımlarının karşılığını verecektir inşallah. hakkımızda hayırlısı neyse o olsun, Allah ın sözünden öte söz yok, buna inancımız tam. Herkese sabır diliyorum.

bende engelli annesiyim.eskişehirde yaşıyoruz.marcus_oredius seni ve atananları tebrik ediyorum.inşallah darısı oğluma ve diğer atama bekleyenlere...
oğlum 86.6... almıştı sınavdan genel engelli lise mezunu.hakkari kars yazsaydı gidecekti,ama ben uzak illeri istemedim.2. atamalarda bizede yardımcı olursan sevinirim.Allaha emanet olun...bu arada sılaması 1351 di.

marcus teşekkür ederim.sanırım siz görev yerinde olursunuz 2. atamalarda
ama tel de de konuşabiliriz.ben buradan özel mesaj yazmayı bilmiyorum,gerekirse nasıl yazacağım

Özel mesaj yazmanın en kısa yollarından biri şu şekildedir.
Ekranın solundaki üye adına bir kere tıklayın, açılan pencerede Profil Bilgileri Özel Mesaj v.b gibi seçenekler çıkacaktır. Oradan ÖZEL MESAJ yazanına tıklayıp özel mesajınızı atabilirsiniz.

3427.oldum atanamadım , ama atananların puan ve listelerine baktığımda sadece hizmetlilerin benden düşük puanla bazı yerlere atandığını gördüm..çok normal bence atamalar..sorun varsa da tabii bildirmek hakkını aramak gerekir.. ancak düşünüyorum da benim üstümde puan alanların birçoğu atandığı için ve de 2. atamada 13-14 bin kişiyle ilkinin 2 katı olduğunu düşündüğümde , sanırım yaşadığım şehirde bir atamam sözkonusu olacak gibi..hayırlısı olmasa bile başka şehirleri de mutlaka atanmak için yazaıcam..

Arkadaşlar nasıl tahmin ediyosunuz 400. sıraya falan geldim diye? bende 1544.yüm kaçıncı sıraya gelmişimdir yardımcı olabilirseniz sevinirim

Geri