ÖMSS atamalarında belgelerini teslim edipte tebligat alan varmı?

HayırLı oLsun ArkadaşLar..ßizim Daha Evrak tesLim tarihi Ayın 10'nunda ßitoyor :) hakkaten Komik 1 ay ßelge teslim tarihi olur mu.? Süreç Slow moŞul'u Andırıyor ßu bekleyişler çok anlamsız gereksiz , yersiz..! Evrak teslim tarihi maxsimum 2 hafta oLmaLıydı Neyse Hakkımızda hayırLısı oLsun ALLAH kazasız ßelasız İşe başLamamızı Nasip etSİn tkhk'a Atanan arkadaŞlar Az Daha Saßır :)

Yapılan İş ÖzürLüler adına Çok Güzel Bir adım mamafih ßu kadar Ağır iŞlememeli tmm İlk defa yapılıyor ßazı aksaklıklar Sürecin ağır iŞlemesi Çok normal Artık herşey ߀LLi olmuş atamalar ßeLLi Evrak tesLim tarihi neden bu kadar Uzun sürüyor ki Öğretmen Atamalarına Bİr bak 10 gün içinde tercih , tercih sonucu Ve iŞe başlama Tüm bunlar 10 gün içinde olması manidar :)Ömss iLe Ehven-i şer yapıLamaz bile Ne oLursa oLsun ßu kadar sabrettik bekLedik Az biraz Daha beKleyeceğiz İşe başlama tarşhleri beLLi oLan arkadaşlara Şimdiden hayırLı olsun ALLAH utandırmasın ..

bende bunaldım ama şunuda anlamak lazım. bu ilk defa yapılması yanı sıra birçok evrakın da teğit edilmesi gerekmekte. biraz sabır diyorum lütfen

Arkadaşlar bir ay olsun beş ay olsun sonunda paşa paşa memur olacaksınız bunu düşünün ve bizler içinde dua edin bakın eylül ayına girdik 2, atamaları 4 gözle bekliyoruz.Bu ayda zannetmiyorum ama umut dünyası işte:)

buski 11 kişiden 7 kişi evrak teslim edip işbaşı yapacak,4 kişilik kadro boş kaldı ek kontenjanda doldurulacak açık kadro niteliği; 2 düz lise,1 önlisans (muhasebe mezunu),1 lisans-veznedar (iktisat mezunu),bakalım ek kontanjandaki tercih formunda olacak mı?? Kendi şahsi fikrim eylül'e yetişmez ama yıl sonuna kadar bu kadrolar için tercihler alınır hayırlısı olsun,inşallah hakedenler yerleşir..

atamadan dönen kadrolar ancak gelecek yılla kalır görüşündeyim. bunun nedeni bürokrasi. bu kadroların önce devlet personel başkanlığına bildirilip ordan işleme sokulmasıdır.

GeneL İtibariyle ßu ay Sonuna Kadar atanan tüm Arkadaşlar iŞe başlamış oLur Geçen Gün Tkhk yı aradım ßana ßu ayın Sonuna kadar yerLeştirmeleri yapmayı düşünüyoruz dedi..

açık kalan kadrolar mutlaka doldurulur ama ekim'De tercih çıksa bile işe başlama yılbaşını bulur..sabırlı olmak lazım.

Ben Balıkesir İl Tarım Müdürlüğünü kazandım beni nasıl ilçeye vercekler yani bizi ilçelere verme konusu il tarım müdürlüğünü mü ilgilendiriyor yani il tarım müdürlüğü mü karar vercek yoksa ankaradan gelen tebligatta mı yazcak?

Geri