ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

gözün aydın erol bn bütün gün evdeydim gelmedi ama aksam üstü bahcedydim geldyse de duymadım dün ptt ye gittm sordum ama barkot numarası olmadn bakamayız dediler büğün gelir mi ki benim ki de

teşekkürler ikinize de :) kağıdımı az önce aldım ve aha araştırmasını bile yapmadan sizle paylaşmak istedim

gıda kontrol g. müdürlüğüne atanmışım bana gelen kağıtlara kimi kısımları güvenlik için karartarak paylaşıyorum inşallah sizde kısa zamanda muradınıza erersiniz
t.jpg

Ekli dosyalar

• as.jpg
    as.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 156
  • t.jpg
    t.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 168
inşallah en kısa zamanda sizinkilerde gelecek rabbim benim yüzümü nasıl güldürdüyse sizinkileride öyle güldürür inşallah
,:):):)

amin:)gelse de bian önce ankara ya gtsem daha kalcak yerim bile yok:)erol cok soru sordum ama ankara ya atanan herkesin tebligatı gönderildi mi ki ben arıyorum sansıma adam gibi bişy demiyorlar

sanırım gönderilmiş sen evrak kayıtı ara oradaki adam söylüyo ben de en son onu aradım sordum mu bilmiyorum ama sen hangi birime atandın ve nerede oturuyosun gönderildiyse gelmesi lazım

merkez kayıtlı olan herkesin tebliği yola cıkmış. bugün aradığımda taşradakilerin dosyaları komisyonda inceleniyor( eksik belgesi olan) bir iki güne kadar imzaya gidip oradan postaya gideceğini ancak şu anda kesin tarih veremiyeceklerini söylediler.

tekniker olarak atandım erol büğün gelir inş ptt ye gitcem ama bu sefer de evden ayrılamıyorum:)sagol verdigin bilgiler için

erolktl: hayırlı olsun.kurtuldun beklemekten:)
darısı başımıza inşallah.

arkadaşlar
şu anda konuştuğum gıda tarımdan aldığım bilgileri aktarıyorum

komisyon ve yazıişleri anladığım kadarıyla tamamlanmış imzalananlar tebliği edilmeye başlanacak dendi. şu anda tarih veremiyorlar ancak en kısa zamanda ellerimize geçecekmiş.

rabbimden bu söylenenlerin gerçek olmasını diliyorum. gelen arkadaşları kıskanmamak elde değil ancak onların mutluluğunu paylaşıyorum darısı bizimde başımıza..

arkadaşım bunlar işi sallıyorlar ya sinirlerim alt üst oldu bu kadar safsata olmaz ki ya ilk aradığım günden beri hep aynı şeyler 1-2 hafta yada bir ay... hiç mi azalmıyor ya her aşaması ızdırap gibi ya insan özürlü deyip biraz daha hızlandırır bunlar tam tersini yapıyorlar... demin aradım ya hala bir ay içinde gelir diyor hangi devirde yaşıyoruz ya herşey bitmiş bi posta ile gönderme kalmış sanki eşşeğe yükleyim gönderiyorlar... benim sabrım kalmadı ya adam gibi bi tarih verseler bizde oturup onu bekleriz...

amin sagolun inş sizde daha fazla beklemeden alırsınz tebligatlarınızı ankara da degilm persembe yola cıkacam marcus

Geri