ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

arkadaşlar diğer forumlardan birinde birisi ankaraya atananların belgelerinin gönderildiğini söylüyor inşallah doğrudur durum doğru mu araştıracağım doğruysa ona da yemek ısmarlayacağım :D yanıma gelince :D

tamamdır abi başlarsam ankaraya geldiğinde görüşürüzde :) inşallah ipek hepimiz için inşallah en güzel olan gerçekleriş :D

arkadaşlar 20 09 2012 itibariyle adıma postaya yazı verilmiş evrak bölümünü aradım oradaki arkadaş sadece adına yazı gönderilmiş dedi ne olduğunu bilmiyorum dedi inşallah beklenen kağıttır yanlız bakanlığa atamazlarsa çok sevinecem çünkü 5-6 yeri aradım hepsiyle de papaz olduk işe gidince durumum kötü olabilir orada :D haa bir de sizce kağıt kaç günde gelir ?

pazartesi veya salı elinde olur.bir sabah vakti kapın çalacak ve karşında postacı vee işte o an imza alacak ve zarfı uzatacak....veee erolu bulabilene aşkolsun:):)

offf şimdi bir heyecan bastı yaa ptt den baktım da normalde bugün elimde olması gerek bulunurum yaa hafta içi mesai saatlerinde ankarada ki görev yerimdeyim ama sonrası meçhul :D

inanmıyorum PTT ye demi sordun.:):)
ama kağıt gelir gelmez gel başla demeyecekler her halde.öyle olsa yandık.ben ankaradayım atamam erzurum.öyle hemen hooop kalk git !nasıl olacak bu:)

yok sormadım onu öğleden sonra soracağım ama tebligat elimize ulaşınca 15 gün içinde ( bu atama yerimizin il sınırları dışında oturuyorsak)başlamamıız gerekiyor

aynı şehirde ikamet ediyorsan en geç aynı günün mesai bitimine kadar kurumuna başvurman gerek. eğer farklı bir şehirdeysen 15 gün mehir müddettin var.

arkadaşlar şu anda görüştüğüm birsen hanımdan aldığım bilgiler şu yöndedir. merkez birimlerde bulunan arkadaşların atama yazıları yola çıkmış (hayırlı olsun) ancak taşrada görev başlayacak arkadaşlardan bazıların evraklarındaki eksikler nedeniyle geçikmeler yaşandığından 1 ila 3 hafta içinde yetiştirilecek. birsen hanım saolsun kendi numarasını verdiğinden dolayı kendisiyle direk irtibat halinde bulunacam ve burda gerekirse 2 günde bir güncelemeleri bildircem. sadece şunu rica etti birsen hanımn arkadaşlar aradığında telefonla yapılan görüşmeler işleri aksatıyor arkadaşlar işleri yetiştirmekte güçlük çekiyor.

anlamadım ? yani taşrada görev yapacak bir kaç kişinin evrağı eksik diye hepsinin mi yazısı erteleniyor..iyiymiş:)

Geri