ÖMSS Sınavı ve Kura Yerleştirmeleri Belli Oldu

Kura sonuçları henüz açıklanmadı. Halen devam ediyor. Birazdan oda açıklanır. Takipte olun. Bu arada atananları tebrik ederim.

Öncelikle ataması gerçekleşen arkadaşlarımızı yürekten kutluyor yeni iş hayatlarında başarılar diliyorum...

Ben 65,5 puanla atama beklemiyordum ve öyle de oldu...
Atanan arkadaşlar hangi puan türüyle nereye kaç puanla atandılar? Bunu paylaşırlarsa faydalı olacağına inanıyorum, saygılar...

94.7 puan almıştım ben atandım ankaraya atanamayan arkadaşlarımızda inşallah 2. yerleştirmelerde atanırlar allah yardımcınız olsun

Atanan bütün arkadaşları tebrik ediyorum , atanamayan arkadaşlarada diyorumki ; Rabbim hayırlısını versin inşallah başka bir kapı açılır ve istediniz en iyisi olur.

Kura sonuçlarını bekliyorum bende , atanamasamda üzülmem vardır ondada bir hayır ;)

ben ön lisans mezunuyum 77 puan atandım 12.tercihim istanbul trt genel müdürlüğü geldi atanan arkadaşlarımı tebrik ederim atanamayan arkadaşlarada bi sonraki tercih döneminde atanmanları temenleri ederim

72 puan önlisans atanamadım atanan herkesi kutluyorum. Allah hayırlı etsin Benim gibi atanamayan arkadaşlar hiç üzülmeye gerek yok bizler elimizden geleni yaptık kısmet nasip işleri bunlar bi daha ki atamaya bakacaz artık

72 puan önlisans atanamadım Atanan arkadaşların hepsini kutluyorum.Allah hayırlı etsin benim gibi atanamayan arkadaşlar sizlerde üzülmeyin biz elimizden gelen herşeyi yaptık bu işler birazda nasip kısmet meselesi bi daha ki atamaya inşallah

Geri