ÖMSS sınavına nerde girilecek ?

ARKADAŞLAR DAHA YENİ BAKTIM BENIM KAYITTAMI PROBLEM OLDU BILMIYORUM AMA Sınava Giriş Belgesi görüntüleme ve yazdırma işlemleri henüz başlamamıştır. DIYE YAZI CIKIYOR BUNUN SEBEBI NEDIR NE YAPMALIYIM

mahoni_48; Sadece Sende yazmiyor o yazi, herkeste aynı şekilde... Özeti Şu Şekilde : ÖSYM Bugün ( 19 Nisan 2012 ) sabah 09.00 - 11.00 arasi Sınava Giriş Yerlerini Aday İşlemleri Sistemi internet sitesinden yayınlamaya başladı ... Daha sonra ; yayınladıkları Sınav Yerleri ve İçeriklerinde bazı hatalar yaptılar .. Örnek : İşitme Engellilere Sınav Süresi 80 Dakika yazmasi gerekirken 60 dakika yaziyordu... Bu ve Buna benzer hataları duzeltmek adına , Sına Giriş yeri Görüntüleme sistemini kapattılar ve hic kimse goremez oldu.. Ben mesela Saat 10.00 gibi Sınava Giriş Yerimi Mezun Olduğum Üniversite Olarak gördüm ve çıktımı aldim. Ancak su anda bende tekrar giremiyorum görüntüleme olayına.. Ara ara bakmak lazim ÖSYM nin sitesinden

Bende dün sabah baktım vardı hatta çıktısını bile aldım...ama çıktısını kaybettim 2 gündür onu arıyorum.bulamayınca netten tekrar çıkarayım dedim ama buseferde.yayınlanmamıştı..

keko bende işitme engelliyim yüzde %70 kaybım var ve benim sınav sürem 60 degil 80 dakika ileri derecede engellilere tanıyorlar bu süreyi...

Pıtırcık haklısın 80 dakikadır. Dün aldığım çıktıda 60 dakika yazıyordu bu günse 80 ayrıca engell grubu ve sınava getirilecek cihaz adı da yazılmış. Özkancey haklıymış, değişiklik yapmak için sistemi kapatmışlardı. İlköğretim sonrası olduğumu da yazıyor artık ha buna üzüldüm:))

Pıtırcık haklısın 80 dakikadır. Dün aldığım çıktıda 60 dakika yazıyordu bu günse 80 ayrıca engell grubu ve sınava getirilecek cihaz adı da yazılmış. Özkancey haklıymış, değişiklik yapmak için sistemi kapatmışlardı. İlköğretim sonrası olduğumu da yazıyor artık ha buna üzüldüm:))

Keko; Haklılığımı Dile getirdiğin icin cok teşekkürler :) Herkese Hayırlı Uğurlu Olsun.. YUCE RABBIM; HERKESIN, GONLUNDEKININ HAYIRLISINI VERSIN ...

Geri